Ви тут:

Чотирнадцяте засідання виконавчого комітету

13-07-2017
Категорія: 

12 липня відбулося чотирнадцяте засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради VII скликання.
На ньому члени виконкому прийняли до відома звіт щодо стану розгляду запитів на публічну інформацію, що надійшли до Сєвєродонецької міськради у другому кварталі 2017 р. 
Схвалили проект рішення міської ради «Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік» та проголосували за винесення його на розгляд депутатів на наступній сесії. 
Крім того, затвердили середні норми накопичення вуличного сміття, а також твердих побутових відходів для житлових будинків та для об’єктів громадського, адміністративного і культурно-побутового призначення. 
Прийнято рішення про надання одноразової матеріальної допомоги від 300 до 4 600 грн. 150 громадянам, які тимчасово відчувають матеріальну скруту, та виділення фінансової допомоги на поховання. 
Крім того, на засіданні члени виконкому проголосували за встановлення режиму роботи деяких приватних об’єктів, а також схвалили безоплатну передачу нежитлового приміщення, розташованого по бул. Дружби народів, 32а з балансу «Сєвєродонецькпроект» на баланс Фонду комунального майна міськради.
У фінальній частині засідання члени виконавчого комітету розглянули низку питань у сфері опіки над неповнолітніми.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків 
з громадськістю міської ради

 

Рейтинг: 
Голосов пока нет