Ви тут:

ЧІЛДРЕН КІНОФЕСТ 2020 відбудеться онлайн

21-05-2020
Категорія: 

VІІ Фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків Чілдрен Кінофест цього року відбудеться онлайн – з 29 травня по 7 червня на сайті фестивалю ]]>www.childrenkinofest.com]]>. Як і завжди, фільми програми можна буде подивитись безкоштовно. Покази конкурсної програми триватимуть протягом 7 днів, переглянути їх можна буде у будь-який зручний час. Фільм-ретроспектива та роботи фіналістів конкурсу дитячих короткометражних фільмів, які входять до складу позаконкурсної програми, будуть доступні для перегляду як спецподії за розкладом – протягом одного дня. 

«Карантинні обмеження не дають змоги провести фестиваль так, як ми звикли – у понад 20 містах України, з повними залами на тисячі та сотні маленьких глядачів. Але це не тільки виклики, а й неймовірні можливості – Совеня Чарлі та Чілдрен Кінофест цього року можуть завітати у кожен український дім» – коментують перенесення фестивалю в онлайн-формат організатори. 

До конкурсної програми фестивалю увійдуть фільми для аудиторії віком від 4 років, відібрані командою Чілдрен Кінофесту на найбільших європейських кінооглядах для дітей та підлітків. Поза конкурсом юні глядачі продовжать знайомитися з історією кінематографа: у попередні роки ця секція представила ретроспективи першовідкривачів зі світу кіно – Чарлі Чапліна, Бастера Кітона, Лотти Райнігер, Жоржа Мельєса та братів Люм’єр. Програму фестивалю буде оголошено у середині травня. 

Фільм, який стане переможцем цьогорічного Чілдрен Кінофесту, як і завжди, обере аудиторія – після перегляду фільмів конкурсної програми глядачам буде запропоновано оцінити свої враження. 

У рамках фестивалю вже вчетверте відбудеться Конкурс дитячих фільмів. За традицією, переможців визначать журі українських кінематографістів – продюсерка та директорка Одеського міжнародного кінофестивалю Юлія Сінькевич, зірка серіалу «Перші ластівки» актор Максим Самчик і аніматор Олег Маламуж, автор стрічки-переможця 6-го Чілдрен Кінофесту «Викрадена принцеса». Глядачам показу дитячих короткометражних фільмів також запропонують проголосувати онлайн та обрати переможця в номінації «Приз глядацьких симпатій» – автори найкращого фільму у цій категорії отримають 10 000 гривень.

Четвертий конкурс дитячих фільмів, оголошений восени 2019 року, зібрав понад 220 заявок з усієї України. З них буде відібрано по 5 фіналістів у двох категоріях – від 7 до 10 років і від 11 до 14. Лідерами за кількістю заявок стали Київська, Харківська, Дніпропетровська та Львівська області. Фіналістів буде оголошено 19 травня.

Почесним послом фестивалю у 2020 році став музикант, продюсер, автор пісень і фронтмен гурту «Бумбокс» Андрій Хливнюк. 

VІІ Чілдрен Кінофест відбудеться онлайн з 29 травня по 7 червня 2020 року на сайті фестивалю ]]>www.childrenkinofest.com]]>. Місія фестивалю – розвивати в Україні традицію спільних сімейних переглядів кіно, залучати дітей до створення кінофільмів. Усі покази – безкоштовні, за попередньою реєстрацією на сайті. 

 

РЕГЛАМЕНТ ФЕСТИВАЛЮ

I. Чілдрен Кінофест (далі – Фестиваль) – міжнародний кінофестиваль для дітей і підлітків, створений з метою виховання нового покоління кіноглядачів в Україні, розвитку практик сімейного культурного дозвілля та просування мистецтва кіно.

II. Засновником Фестивалю виступає компанія «АртхаусТрафік» (ТОВ «ТрафікФілмз»)

III. Фестиваль проводиться в понад 20 містах України, фестивальний центр розташовується в Києві.

IV. Сьомий фестиваль Чілдрен Кінофест відбудеться в період 29 травня – 7 червня 2020.

V. Фестивальна програма складається з наступних секцій: Конкурсна програма, Позаконкурсні кінопокази та Спеціальні події.

 

1. МІЖНАРОДНА КОНКУРСНА ПРОГРАМА:

A. У Міжнародну конкурсну програму відбираються повнометражні фільми (від 60 хв.) високої художньої якості, орієнтовані на глядацьку аудиторію віком від 4 років, виробництво яких завершено після 1 січня 2018.

B. Заявки на участь у Міжнародній конкурсній програмі приймаються на безкоштовній основі до 5 квітня 2020 включно. Для подачі заявки слід заповнити форму, розміщену на офіційному сайті фестивалю. Фільми, подані на участь у міжнародній конкурсній програмі, також можуть бути запрошені дирекцією фестивалю для участі в позаконкурсних програмах фестивалю.

C. Для участі у Міжнародній конкурсній програмі відбирається 7 (сім) повнометражних фільмів. Селекція фільмів в Конкурсну програму проводиться дирекцією фестивалю на чолі з програмним директором.

D. Інформація про фінальний список фільмів-учасників Міжнародної конкурсної програми публікується на офіційному сайті фестивалю за два тижні до початку фестивалю.

E. Кращий фільм Міжнародної конкурсної програми вибирається за допомогою прямого глядацького голосування. Переможцем стає фільм, який набрав найвищий бал.

F. Представникам фільму-переможця Міжнародної конкурсної програми вручаються пам'ятний знак та диплом на церемонії Закриття фестивалю.

 

2. ПОЗАКОНКУРСНА ПРОГРАМА:

А. Ретроспективні покази – це фільми для дітей та юнацтва присвячені авторам, студіям або школам, що заслужили світове визнання.

]]>https://childrenkinofest.com/ua/press/news/children-kinofest-2020-goes-online.htm]]>

Рейтинг: 
Голосов пока нет