Чергові сім’ї Сєвєродонецька, в яких народилися двійні, отримали сертифікати на 10 000 гривень

26-06-2020

26 червня, напередодні державного свята - Дня Конституції України, чергові сім’ї сєвєродончан, в яких народились двійні, отримали надзвичайно приємні, нагальні і потрібні подарунки.

В.о. міського голови Вячеслав Ткачук та заступник міського голови Ірина Степаненко вручили родинам Тараса і Юлії Галиг, а також Кирила та Олени Панченків сертифікати на отримання матеріальної допомоги в сумі 10 000 грн., а також побажали їм та їхнім діточкам миру, здоров’я та щастя. Слід зазначити, що в родині Кирила та Олени народилось дві дівчинки, а родина Тараса та Юлії з народженням 2-х хлопчиків стала багатодітною – в їхній сім’ї вже три хлопця.

Одноразова матеріальна допомога при народженні в сім’ї двійні, трійні або більшої кількості дітей надається другий рік поспіль у відповідності до Комплексної міської цільової програми «Турбота» за безпосередньої ініціативи лідера депутатської групи «Сєвєродончани», голови постійної депутатської комісії з питань планування бюджету та фінансів Ігоря Буткова.

За час дії Програми «Турбота» чотирнадцять сімей, в яких народилися двійні, удостоїлися сертифікатів на 10 000 гривень.

Більш докладно про отримання сертифікатів та інші цікаві відеоматеріали про події у Сєвєродонецьку дивіться на нашому офіційному сайті, сторінці у соціальній мережі Facebook та відеохостинзі YouTube «Сєвєродонецька міська рада».

]]>https://www.youtube.com/watch?v=0mqfH3BCxsk]]>

Матеріали по темі:

День батька у Сєвєродонецьку – сім’ї, в яких народилися двійні, отримали сертифікати на 10 000 гривень

У міськраді вручили ще два сертифікати на отримання матеріальної допомоги на 10 000 гривень кожен батькам двійні

Багатодітний батько отримав Сертифікат на отримання матеріальної допомоги у сумі 10 000 гривень

Ще одній сім’ї сєвєродончан, в яких народилась двійня, вручили Сертифікат на отримання матеріальної допомоги у сумі 10 000 гривень