Чергові перемоги сєвєродонецьких юних екологів і натуралістів та їхніх керівників!

04-12-2020

З нагоди відзначення 95-річчя юннатівського руху в Україні, за сумлінну працю та вагомий особистий внесок в екологічну освіту і виховання підроста-ючого покоління  відомчою відзнакою імені Ф.М. Трєскіна  Національного еколого-натуралістичного Центру учнівської молоді МОН України  нагороджено Олену Зельську, директора Сєвєродонецького міського Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

В обласній виставці-конкурсі «Щедрість рідної землі», що проводилась на Луганщині з нагоди 95-річчя  юннатівського руху в Україні, призові місця посіли:

- у номінації «Практична природоохоронна робота та екологія»:

І місце - вихованцігуртків «Природа рідного краю» та «Юні квітникарі»;

ІІ місце - вихованці гуртка «Флористика та фітодизайн» СМЦЕНТУМ;

- у номінації «Експериментальна робота з біології, практична праця і дослідницька робота в галузі сільського та лісового господарства»:

І місце - вихованці гуртка «Чарівна майстерня» СМЦЕНТУМ;

ІІ місце - вихованці гуртка « Юні квітникарі» СМЦЕНТУМ;

ІІІ місце - вихованці гуртка «Юні валеологи» СМЦЕНТУМ;

-   у  номінації «практичні навички з флористики та фітодизайну, роботи з природним матеріалом, володіння народними ремеслами»:

ІІ місце - вихованка СДЮК «Юність» Софія Цегельник,вихованці гуртків  «Флористика та фітодизайн інтер’єру», «Юні квітникарі»  СМЦЕНТУМ.

За успіхи вихованців відзначено керівників гуртків, які їх підготували:  Олену Зельську (СМЦЕНТУМ), Вікторію Хорунжу (СМЦЕНТУМ), Наталію Шамигіну (СМЦЕНТУМ), Марину Винник (СМЦЕНТУМ), Юлію Бондареву (СМЦЕНТУМ), Нелю Ковальчук (СДЮК «Юність»).

Відділ освіти ВЦА м.Сєвєродонецьк