Чергова зустріч з ОСББ: шлях до спроможних об’єднань

30-09-2020

29 вересня відбулася чергова зустріч керівництва військово-цивільної адміністрації м.Сєвєродонецьк з головами та представниками ОСББ міста.

За участю керівника ВЦА м.Сєвєродонецьк Олександра Стрюка та заступника керівника ВЦА Олега Кузьмінова обговорено питання комунікацій з ОСББ, функціонування спроможних ОСББ, розробки спільними зусиллями програм сталого  розвитку ОСББ у місті шляхом формування сприятливих умов для їх ефективного функціонування, підвищення експлуатаційних властивостей житлового фонду  та утримання його у належному стані тощо.

Олександр Стрюк зазначив, що наразі розглядається рішення про відновлення роботи ресурсного центру,  розробляється формат, в якому він буде працювати: «Скоріш за все, це буде окрема комунальна установа по принципу роботи інституту розвитку міста, який буде співпрацювати як з ОСББ, так і займатися розробкою та реалізацією проєктів, залученням коштів з міжнародних фондів та організацій, націлених на розвиток міста. Якщо у вас є свої бачення та побажання щодо роботи цієї установи, ми обов’язково розглянемо ваші пропозиції. Це буде спільна співпраця задля розвитку громади».

Заступник керівника ВЦА м.Сєвєродонецьк Олег Кузьминов повідомив, що місцева програма з енергоефективності багатоквартирних будинків розроблюється з урахуванням сучасних вимог. Програмою зокрема буде передбачено часткове відшкодування витрат на заходи з енергоефективності з місцевого бюджету.

Директор Сєвєродонецького відділення "ПриватБанку" Едуард Фільчаков розповів щодо переваги програми «Теплі кредити» для ОСББ та про умови кредитування.

Координаторка  проєкту ЄС/ПРООН  «Об‘єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES) в Луганській області  Світлана Коваль підкреслила, що проєкт впроваджується ПРООН та фінансується Європейським Союзом. На меті проєкту стоїть завдання мобілізувати співвласників багатоквартирних будинків на спільні дії з підвищення енергоефективності свого житла.

За час розмови напрацьовано план дій влади та представників ОСББ для спільної роботи з обговорених питань.

Средняя: 3.7 (3 оценок)