Більше 18 тисяч саджанців сосни висадили сєвєродончани 10 березня

10-03-2020

10 березня більше 400 сєвєродончан – школярів, студентів, викладачів, працівників міськради та комунальних підприємств, пересічних містян - в рамках акції «Відновлюємо ліси разом» прийняли участь у висадці садженців сосни на погоджених з ДП «Сєвєродонецьке лісомисливське господарство» ділянках, що постраждали від пожеж.

В.о. міського голови Вячеслав Ткачук, який виступив одним із головних ініціаторів та безпосередніх втілювачів екологічної акції наголосив: «Сьогодні більше 400 мешканців Сєвєродонецька висадили близько 18 тисяч саджанців сосни на 4-х гектарах нашого лісомисливського господарства. І це чудово і правильно – сєвєродончанам потрібне чисте повітря. Зазначу, що акція з висадки дерев не разовий захід, а буде тривати допоки це дозволятимуть погодні умови. Тож запрошую усіх небайдужих долучитися до благоустрою Сєвєродонецька та відновлення навколо нього під егідою ДП «Сєвєродонецьке лісомисливське господарство» соснових насаджень».

Як зазначили одні з найактивніших учасників акції - вихованці Сєвєродонецького міського Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді відділу освіти міської ради – захід проходив корисно, пізнавально і весело. А директор закладу Олена Зельська була приємно вражена, що в перший день проведення акції «Відновлюємо ліси разом» прийняла така значна кількість сєвєродончан.

]]>Фотоальбом акції «Відновлюємо ліси разом» у Сєвєродонецьку]]>

Средняя: 5 (2 оценок)