Ви тут:

Батьківська вдячність за турботу про дітей

06-02-2020
Категорія: 

На адресу Сєвєродонецької міської ради надійшов колективний лист подяки від батьків вихованців клубу «Факел» ]]>СДЮК «Юність»]]>. В ньому вони висловлюють щиру вдячність керівництву міськради в особі в.о. міського голови Вячеслава Ткачука та заступників міського голови Ірини Степаненко і Олександра Ольшанського за небайдуже ставлення до потреб їхніх дітей та придбання посібників, наочних матеріалів і плакатів для гуртка «Впевнений старт» клубу «Факел».

Зазначимо, що в державі залишилося надзвичайно мало безкоштовних закладів позашкільної освіти. І Сєвєродонецьк – чи не єдине місто в Україні, де зберіглася така розгалужена система безкоштовної позашкільної освіти для дітей, як ]]>дитячо-юнацький комплекс «Юність»]]>.

В міському бюджеті на 2020 рік завдяки ініціативи команди Ігоря Буткова та очолюваної ним депутатської групи «Сєвєродончани» на утримання ]]>СДЮК «Юність»]]> закладено більше 6 мільйонів 500 тисяч гривень, що в свою чергу є достатнім свідченням того, як у місті не словами, а справами турбуються про виховання підростаючого покоління.

Інформація про заклад 

Сєвєродонецький дитячо-юнацький комплекс «Юність» - це комплексний навчально-виховний заклад позашкільної освіти, який надає мешканцям міста рівні можливості для творчого розвитку та самовизначення у вільний час.

Замовником та власником Установи є Сєвєродонецька міська рада, яка здійснює повноваження з управління, фінансування та матеріально-технічного забезпечення, встановлює його статус. ]]>СДЮК «Юність»]]> створений в 1991 році. З 2017 року - член Міжнародної Асоціації позашкільної освіти. Заклад позашкільної освіти СДЮК «Юність» атестований у 2013 році (Свідоцтво: серія № 020392 від 10.06.2013). ]]>Дитячо-юнацький комплекс «Юність»]]> внесений до Переліку найбільших позашкільних навчальних закладів державної та комунальної форми власності системи Міністерства освіти і науки України (Наказ МОН України № 1157, від 14.08.2017 «Про затвердження Переліку найбільших позашкільних навчальних закладів державної та комунальної форми власності системи Міністерства освіти і науки України»). З 4 вересня 2019 року заклад очолює Рубен Хачатуров.

]]>Сєвєродонецький дитячо-юнацький комплекс]]> – це простір самовираження дитини: тут вона не готується до життя, а повноцінно живе. Тому вся діяльність закладу спрямована  на сприяння становленню особистості як творця власного життя; гармонізації й гуманізації взаємин між дітьми, педагогами, родиною, ґрунтуючись на ідеї самоцінності дитинства, діалогу, усвідомленого вибору власного життєвого шляху.

До структури Комплексу входять  шість дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання, які працюють у різних мікрорайонах міста.

До мережі гуртків ]]>СДЮК «Юність»]]> входять 80 груп, в яких здобувають позашкільну освіту близько 1200 дітей та підлітків (в т. ч. – 300 дітей пільгової категорії). Освітній процес в Комплексі «Юність» забезпечують 38 педагогічних працівників. Гуртки працюють за наступними напрямками роботи позашкільної освіти:

  • художньо-естетичний;
  • гуманітарний;
  • образотворчий;
  • фізкультурно-спортивний;
  • фізкультурно-оздоровчий.

Робота  педагогічного колективу ]]>СДЮК «Юність»]]> спрямована на створення оптимальних умов для творчого, інтелектуального, духовного розвитку особистості, формування основних компетенції шляхом підвищення методичної культури кожного педагога, використання їх потенційних творчих можливостей в інноваційній діяльності».

Діяльність закладу здійснюється за такими напрямками:

- внутрішня - організація освітнього процесу, надання позашкільної освіти;

- зовнішня - спрямована на взаємодію з загально-освітніми навчальними закладами, закладами позашкільної освіти та установами культури, музеями, фондами, громадськими організаціями. Організація дозвілля в мікрорайонах міста та участь у міських тематичних заходах.

Участь в проектах:

Міський Фестиваль дворових ігор «Грай, місто!» (До міжнародного Дня захисту дітей) повернення гри до людей і повернення людей до гри. Враховуючи те, що нині багато дітей проводить чимало часу  в Інтернеті, ми вирішили нагадати сучасним батькам і їхнім дітям  про  модель того, як можна цікаво і безпечно проводити  час, про класичні дворові ігри.

Творчий конкурс «Vivat, талант!» - виявлення, розвиток та підтримка обдарованої молоді міста; формування творчого потенціалу підростаючого покоління, розвиток масової фізичної культури і спорту, укріплення зв’язків між клубами засобами  дитячої творчості.

Літні табори відпочинку з денним перебуванням дітей «Добро починається з тебе» на базі клубів за місцем проживання - організація  відпочинку, зайнятості дітей у літній період, збереження і зміцнення здоров’я дітей та підлітків.

У лютому 2020 року ]]>Комплекс «Юність»]]> стане організатором проведення щорічних спортивних змагань «Перший відкритий Кубок м. Сєвєродонецька 2020 з Сучасного Мечового Бою», метою якого є розвиток та популяризація спортивного одноборства – середньовічний бій та пропагування фізичної культури та здорового способу життя серед дітей на молоді.

27 лютого 2020 року відбудиться звітний концерт на присвоєння почесного звання «Зразковий художній колектив» колективу естрадного танцю «Тріумф» керівник Анастасія Остапенко.

В системі роботи з обдарованими дітьми велика увага педагогами приділяється участі вихованців гуртків в міських, обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах, фестивалях, турнірах, змаганнях і чемпіонатах дітей та молоді.

Вихованці ]]>Сєвєродонецького дитячо-юнацького комплексу «Юність»]]> є переможцями різних рівнів конкурсів та фестивалів - від міських до міжнародних.

 

Участь вихованців у творчих конкурсах та фестивалях, в кінці 2019-2020 навчальному році

№ з/п

Назва колективу

Назва заходу

Рівень

(міський, обласний)

Нагороди

1

Вокальний колектив «Гармонія»

кер. Сокіл А.М.

Конкурс-фестиваль “Сузір’я Святогір’я”

м. Слов’янськ

Міжнародний

08.12.19

Переможець

І місце,

ІІІ місце

2

Колектив естрадного танцю "Тріумф"

кер. Остапенко А.С.

"Усі зірки Галактики"- міжнародний фестиваль-конкурс танцю м. Дніпро

Міжнародний

23.10.2019р.

Переможець

І м – 2 диплома

 

3

Шоу-студія «Експромт»

кер. Бондарєва В.О.

Конкурс «Сузір’я Святогір’я- Gold  Europe»

м. Слов’янськ

Міжнародний

08.12.19

Переможець

І м – 1 диплом

ІІ м – 1 диплом

4

Колектив естрадного танцю "Тріумф"

кер. Остапенко А.С.

ХХІІІ міжнародний фестиваль-конкурс «Зимова фантазія» м. Київ

Міжнародний

Грудень 2020

Переможець

І місце

 

5

Колектив естрадного танцю "Тріумф"

кер. Остапенко А.С.

"Adonata contemporary modern" - Всеукраїнський фестиваль-конкурс танцю м.Харків

Всеукраїнський

08.12.2019р.

Переможець

І м – 2 диплома

ІІ м – 1 диплом

6

Колектив сучасного танцю «ДЕЙМОС» кер. Самойленко Т.А

Всеукраїнський фестиваль – конкурс хореографічного мистецтва  «GRAND DANCE FESTIVAL»  м. Дніпро

Всеукраїнський 02.11.19

Переможець

І місце

 

7

Колектив естрадного танцю "Тріумф"

кер. Остапенко А.С.

"Star Dance" - Всеукраїнський фестиваль-конкурс танцю м.Миколаївка

Всеукраїнський

27.10.2019р.

Переможець

І м – 2 диплома

ІІ м – 1 диплом

8

Колектив сучасного танцю "Maldiva" 

кер.  Кліменко О.Г.

"Viva dance" - обласні рейтингові змагання з танців м. Лисичанськ

Обласні

03.11.19

Переможець

І м – 2 диплома

 

9

Колектив сучасного танцю «ДЕЙМОС» кер. Самойленко Т.А.

Чемпіонат Луганської області з хореографії

м. Лисичанськ

Обласний

03.11.19

Переможець

І місце

 

10

Шоу-студія «Експромт»

кер. Бондарєва В.О.

Чемпіонат Луганської обл. з сучасної  хореографії народним танцям та хіп-хопу

Обласний

03.11.19

Переможець

І м – 2 диплома

 

11

Вокальний ансамбль «Карамель»

кер. Лопатіна О.М

 Відкритий конкурс – фестиваль «Наша надія – мир на Донбасі!»

Міський

29.11.19

Переможець

ІІ місце

 

12

Естрадно-вокальна

шоу-група «ВавуВоом»

кер. Носачова І.О.

Відкритий конкурс-фестиваль «Наша надія – мир на Донбасі!»

Міський

29.11.19

Переможець

ІІІ місце

 

13

Вокальний колектив «Гармонія»

 Кер.Сокіл А.М.

Конкурс «Наша надія – мир на Донбасі»

Міський

29.11.19

Переможець

І місце

 

 

 

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (3 оценок)