Батькам забезпечать компенсацію вартості харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів Сєвєродонецька

03-09-2020

Керівник ВЦА м. Сєвєродонецьк підписав розпорядження, яким буде забезпечено компенсацію вартості харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів у період з 01.09.2020 р. по 01.10.2020 р. шляхом перерахування встановленої вартості харчування на карткові рахунки батьків  через установи уповноважених банків.

Також цим розпорядженням з 01 вересня 2020 року затверджено розміри грошової компенсації вартості продуктів харчування:

• учнів 1-4 класів  закладів загальної середньої освіти міста Сєвєродонецька при відповідній нормі харчування на одну дитину в сумі 17,40 грн.;
  • дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з малозабезпечених сімей, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних і інклюзивних класах при відповідній нормі харчування на одну дитину віком:
  • від 6 до 10 років - у сумі 17,40 грн.;
  • після 10 років і старше – у сумі 20,80 грн.

Зазначені виплати згідно з розпорядженням здійснюватиме відділ освіти військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Луганської області з урахуванням вимог чинного законодавства.

Наразі відділом освіти визначається кількість дітей для проведення розрахунків з підготовки виплат компенсації вартості продуктів харчування за перший тиждень навчання. Водночас ведеться робота з батьками та установами банків щодо відкриття рахунків та видачі карток тим батькам, у яких картки відсутні.

Средняя: 5 (2 оценок)