Батькам учнів сєвєродонецьких шкіл почали виплачувати компенсацію вартості харчування

08-09-2020

8 вересня на виконання розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації Олександра Стрюка від 27.08.2020 року №92 «Про компенсацію вартості харчування» батьки учнів закладів загальної середньої освіти почали отримувати компенсацію вартості харчування за перший тиждень навчання з 01 вересня по 04 вересня 2020 року.

Наразі близько трьох тисяч батьків, які мають картку Приватбанку, та понад 180 батьків, які мають картку Ощадбанку, отримають виплату компенсації вартості харчування відповідно до встановлених норм:

• учнів 1-4 класів  -  в сумі 17,40 грн.;
  • дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з малозабезпечених сімей, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних і інклюзивних класах:
  • від 6 до 10 років - у сумі 17,40 грн.;
  • після 10 років і старше – у сумі 20,80 грн.

У подальшому відділом освіти ВЦА міста Сєвєродонецьк буде продовжено роботу по перерахуванню коштів.