Багатогранність талантів Сєвєродонецька

10-11-2017

10 листопада у міському Палаці культури вітали працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народного мистецтва висловлювали національну ідею, зберігали історичну пам'ять.

Зі сцени зі словами привітання звернувся до присутніх в.о. першого заступника міського голови Сергій Зарецький. Він подякував працівникам культури за їх щоденну працю, за виховання талантів, а також за постійне прославляння Сєвєродонецька, навіть далеко за межами України: «Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва! Дякую кожному з вас за те, що віддаєте себе, все своє життя, енергію і дійсно робите незабутні, прекрасні речі, виховуючи душу нового покоління. Дякую вам від щирого серця!».

Привітав Сергій Зарецький й Почесного громадянина Сєвєродонецька - керівника народного ансамблю бального танцю «Еврика» Сергія Кулакова з присвоєнням йому почесного звання «Заслужений працівник культури Україні»: «Сергій Володимирович виховав тисячі сєвєродончан, які сьогодні, роз'їхавшись по всій країні і за кордон, нагадують, що є на карті таке місто як Сєвєродонецьк зі своїми талантами, своїми досягненнями».

Грамотами та подяками Сєвєродонецької міської ради за високу професійну майстерність, особистий внесок у розвиток культури міста, плідну працю й творчі здобутки та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва нагороджено викладачів шкіл естетичного виховання, Музичного училища ім. С. Прокоф’єва, керівників клубів любителів вишивки, бібліотекарів, керівників бібліотеки, Галереї мистецтв, керівників творчих колективів міського Палацу культури та інших працівників культури.

Сєвєродонецьк - місто високої культури. І це не пусті слова! У місті працюють три бібліотеки (публічна, юнацька і дитяча) з філіями у Сиротиному та Борівському. Є бібліотечний підрозділ саме тут, у міському Палаці культури.

Сєвєродонецьк має чотири школи естетичного виховання: 2 музичні, художня і Борівська школа мистецтв. Займаються в них понад 1000 учнів. Вихованці є переможцями та призерами конкурсів і фестивалів різного рівня.

Осередком образотворчого мистецтва є Сєвєродонецька галерея мистецтв. Майстри декоративно-ужиткового мистецтва постійно експонують там свої творчі роботи. Галерея завжди гостинно зустрічає гостей - майстрів і художників зі всієї України.

В усіх міських святах беруть участь творчі колективи міського Палацу культури. У цих стінах займаються понад 20 творчих самодіяльних колективів. Це - 800 творчих людей, причому 500 з них – діти. 5 з аматорських колективів мають звання «народний» та «зразковий».

Урочиста програма та концерт була насичена різноманітними творчими номерами, які підготували колективи міського Палацу культури та ансамбль пісні і танцю "Радани" Луганської обласної філармонії.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю

Сєвєродонецької міської ради