Багатодітний батько отримав Сертифікат на отримання матеріальної допомоги у сумі 10 000 гривень

25-09-2019

Ще одна родина - Юрія та Олени Криворучко - отримала сертифікат на отримання матеріальної допомоги у сумі 10 000 гривень у  рамках реалізації міської програми «Турбота» на 2019 рік, що прийнята депутатами міської ради з метою підтримки сімей, в яких народилися двійні, трійні або більше дітей.

Наразі це – шоста сім’я, яка отримала такий подарунок від міської ради. Що вкотре підтверджує прагнення депутатської групи «Сєвєродончани» - допомагати.

25 вересня заступник міського голови Ірина Степаненко вручила документ багатодітному батькові. В родині Криворучко є старший син, а недавно народилась двійня: хлопчик і дівчинка.

Заступник міського голови Ірина Степаненко потиснула руку багатодітному батькові та привітала родину з чудовою подією – народженням малюків: «Від міської ради, керівництва міста, депутатської групи «Сєвєродончани» бажаємо вам всього найкращого. Саме завдяки ініціативи «Сєвєродончан» прийнята програма «Турбота». 10 тисяч гривень – це гроші міського бюджету, які виділені у рамках реалізації цієї програми. Ці кошти будуть вам допомогою - для ваших діточок на придбання того, що вважаєте за необхідне. Благополуччя вашій сім’ї!»

Щасливий батько подякував міській раді за турботу!

***Одноразова матеріальна допомога надається за рахунок коштів міського бюджету сім’ям, які зареєстровані та проживають у місті Сєвєродонецьку та селищах, які входять до складу Сєвєродонецької міської ради, при народженні двійні, трійні або більшої кількості дітей, в розмірі 10 000 гривень на сім’ю, в межах витрат, передбачених на ці цілі «Комплексною міською цільовою програмою «Турбота» на 2019 рік». Виплата грошових коштів здійснюється Управлінням праці та соціального захисту населення Сєвєродонецької міської ради, яке є головним розпорядником таких коштів, шляхом перерахування коштів на особовий рахунок одного з батьків-заявників через установу банку за їх вибором.

Средняя: 5 (2 оценок)