Апаратна нарада: на контролі підготовка до опалювального періоду, соціальні виплати та харчування школярів

17-08-2020

Під час апаратної наради 17 серпня керівник військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Олександр Стрюк наголосив на деяких організаційних питаннях роботи ВЦА.

Так, відновив свою роботу Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Міністерства юстиції. З цього приводу Олександр Стрюк поставив завдання завершити всі реєстраційні моменти самостійним підрозділам, щоб забезпечити сталу життєдіяльність міста, у тому числі здійснити соціальні виплати та вирішити питання харчування школярів.

Керівники комунальних підприємств доповіли про підготовку до нового опалювального сезону: будинки опресовуються згідно з графіком, триває підготовка котелень СТКЕ та ТЕЦ, КП «СКС» готує техніку до зимових робіт.

З цього питання Олександр Стрюк зокрема доручив комунальникам зосередитись на тих проблемних питаннях, які потребують негайного виконання.

Щодо ситуації, пов’язаної з COVID-19, керівник ВЦА у м. Сєвєродонецьку наголосив на необхідності посилення карантинних заходів і жорсткого їх дотримання по всій структурі ВЦА. Управлінню охорони здоров’я доручено посилити інформування щодо протидії поширенню COVID-19 та стосовно заходів особистої безпеки.