Апаратна нарада 26 лютого

27-02-2018

26 лютого міський голова Валентин Казаков провів апаратну нараду з керівниками виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради.

Міським головою Валентином Казаковим надано доручення відділу освіти та управлінню охорони здоров`я міської ради визначитись з необхідністю та доцільністю подальшого обмеження навчального процесу.

Валентин Казаков зазначив, що по ДФРР прийняті два об`єкти, навіть виділено співфінансування. Це капремонт тенісних кортів КДЮСШ-1 по Федоренка, 33а та реконструкція заплавного мосту №2. Та зазначив, що на засіданні виконкому 23 лютого заступник голови Луганської ОДА Сергій Філь звернув увагу на збільшенні співфінансування з 10 до 20%. Це підвищить шанси на перемогу проектів у конкурсі.

Міський голова звернувся до розпорядників бюджетних коштів поквапитися з підготовкою експертиз проектів. Очільник міста нагадав, що на сьогодні є не менш значущі проекти для реалізації – це електропостачання с. Боброве, реконструкція вивільнених приміщень СЗШ №13 під відкриття КДНЗ (дитячий садочок «Сонечко») та 43-й дитсадок. «На мою думку, треба звернутися до облдержадміністрації, щоб ці проекти по ДФРР були розглянуті, прийняті та профінансовані у цьому році», - підкреслив Валентин Казаков.

Також міський голова зосередив увагу на важливості подальшого вирішення питань, пов’язаних з пошуком шляхів розвитку перспективного плану  інфраструктури міста. Зокрема це інженерні мережі, водопостачання, водовідведення, газопостачання тощо. Ці заходи запропоновано обговорити з залученням проектних організацій,  відділів архітектури, будівництва, економіки.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міськради