Апаратна нарада 10 квітня

10-04-2018

10 квітня відбулась нарада з керівниками виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради, яку провів виконуючий обов’язки міського голови Ігор Слєсарєв.  Він зокрема підкреслив, що минулого тижня разом з депутатами і розпорядниками коштів розпочато роботу з бюджетом розвитку – у пріоритеті дороги та житлово-комунальне господарство.

Під час засідання також було зазначено про підготовку до загальноміського суботника, який заплановано провести 21 квітня – у День довкілля. Начальник Управління житлово-комунального господарства Антон Ковалевський підкреслив, що комунальниками вже прибрано більшу частину прибудинкової території. Наразі на підприємства міста надіслано телефонограми для уточнення місць прибирання, деякі ділянки вже закріплено. Начальник УЖКГ доповів, що на контролі знаходиться процес ліквідації провалів колектору по вул. Вілєсова і по пр. Хіміків.

Виконуючий обов’язки міського голови Ігор Слєсарєв наголосив, що нагальним залишається питання зі станом міських доріг.

«КП «СКС» мають надати звіт до 16 квітня щодо інвентаризації дорожнього покриття. Гроші на поточний ремонт є, питання лише за наявністю матеріалу. На даний час неможливо приступити до поточного ремонту доріг, оскільки ще не запрацювали асфальтобетонні заводи, які за попередньою інформацією розпочнуть свою роботу не раніше 25 квітня», - сказав Ігор Едуардович.

Виконуючий обов’язки міського голови окремо зупинився на благоустрої, а саме підкреслив, що у більшості випадків самі містяни влаштовують стихійні звалища сміття. І що навіть після прибирання комунальними службами одразу захаращують ці місця знову, та наголосив на необхідності вживання заходів адміністративного стягнення до таких мешканців.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міськради