38-ма позачергова сесія міської ради

31-01-2018

30 січня відбулось засідання 38-ї позачергової сесії міської ради. Головував на засіданні міський керманич Валентин Казаков. На сесії був присутній народний депутат України Сергій Шахов.

Порядок денний засідання містив понад 100 питань.

Під час засідання депутати внесли перші в цьому році зміни до міського бюджету на 2018 рік. Прийнято Програму надання шефської допомоги військової частини А0536 на 2018 рік, в рамках якої передбачено виділення 1,4 млн. грн. на предмети спорядження, придбання автомобільної техніки, пально-мастильних матеріалів та інші потреби особового складу цієї військової частини.

Прийнято Комплексну міську програму забезпечення вільного і безперешкодному доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до об'єктів житлового та громадського призначення, їх соціального захисту і реабілітації на 2018 рік. Вона спрямована на поступове вирішення основних проблем у сфері соціального захисту осіб з інвалідністю, а також здійснення заходів у кількох напрямках: транспортно-побутовому, правовому, соціальному і медичному.

Також затверджено низку міських цільових програм на 2018 рік: Програма зайнятості населення Сєвєродонецька, Програма проведення культурних заходів, присвячених урочистим датам, державним і традиційним народним святам, Програма інформатизації Сєверодонецької міської ради, Оздоровлення і відпочинок дітей, Молодь Сєвєродонецька, Фінансова підтримка громадських організацій ветеранів м. Сєвєродонецька та інші.

Крім того, депутати затвердили План-графік проведення заходів з відстеження результативності регуляторних актів на 2018 рік, прийнятих Сєвєродонецькою міською радою.

Прийнято на сесії Положення  про іменні стипендії Сєвєродонецької міської ради для провідних та перспективних спортсменів міста (у новій редакції).

Також одним з рішенням депутати збільшили вартість харчування учнів у загальноосвітніх навчальних закладах міста Сєвєродонецька та учнів й вихованців позашкільних закладів у літній період. Так, вирішено встановити з 01.02.2018 р. вартість одноразового безкоштовного харчування учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста на одну дитину в сумі 17,88 грн.; дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з малозабезпечених сімей у загальноосвітніх навчальних закладах, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних і інклюзивних класах загальноосвітніх навчальних закладів міста на одну дитину віком від 6 до 10 років - у сумі 17,88 грн.; після 10 років і старше – у сумі 19,70 грн. Фінансовому управлінню вирішено забезпечити фінансування видатків на безкоштовне харчування учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста Сєвєродонецька.

Розглянули депутати заяву своєї колеги Лариси Летючої щодо проблеми підвезення дітей у школу сел. Борівського. Міський голова Валентин Казаков дав протокольне поручення компетентним структурним підрозділам і комісіям міської ради вирішити це питання.

Більшість прийнятих рішень стосувалася земельних питань.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю

Сєвєродонецької міської ради