30 вересня – День усиновлення

30-09-2020

Вже стало традицією, що в останній день вересня ми відзначаємо прекрасне та величне свято День усиновлення. Це свято людяності, милосердя, великодушності, яке невипадково збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Це надзвичайно тепле свято для всієї української громади і, насамперед, для батьків і дітей, які волею долі стали однією родиною.

Кожного дня все більше і більше наших співгромадян відкривають свої серця і двері домівок для дітей. Усиновлення – це особлива дорога батьківства. Благородна і складна.

Керівник військово-цивільної адміністрації м. Сєвєродонецьк Олександр Стрюк за вагомий особистий внесок у забезпечення реалізації права дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на виховання в сім’ї, створення сприятливих умов для їх всебічного розвитку, формування високих духовних якостей  та  з нагоди Дня усиновлення відзначив Грамотами та подарунками опікунів, піклувальників і прийомних батьків:

• Циганок Любов Миколаївну, яка є опікуном своїх онуків: Богдана, 2005 р.н., та Крістіни, 2008 р.н. Любов Миколаївна протягом 6-ти років виховує дітей, дарує їм любов, батьківську турботу та тепло.

• Маслову Ганну Лаврентіївну, яка є опікуном малолітньої Анастасії, 2008 р.н., виховує дитину вже 10 років. Ганна Лаврентіївна приділяє багато уваги вихованню дитини. Бере участь в житті класу та школи,  добре виконує свої обов’язки, забезпечує онуку всім необхідним для навчання, виховання, розвитку, вирішує житлові питання дитини.

• прийомних батьків Наумова Романа Вікторовича та Наумову Наталію Анатоліївну, які виховують прийомну дитину Кирила, 2010 р.н., дарують хлопчику турботу, сімейний затишок, належне виховання.

«Дозвольте привітати вас та подякувати за те, що виховуєте дітей, які свого часу залишилися без батьківської опіки, даруєте їм сімейне тепло, затишок, знання, свій життєвий досвід, ставите на ноги. Це важка колосальна праця. Від себе можу сказати, що ми завжди готові допомогти. Хочеться побажати вам і діткам міцного здоров’я, турботи і обов’язково любові», - звернувся Олександр Стрюк.

Сьогодні в таких українських родинах нашого міста зростають 85 усиновлених дітей, функціонують 6 прийомних сімей, в яких виховується 10 дітей, позбавлених батьківського піклування. 135 діток перебувають під опікою піклуванням.  Завдяки  любові, гуманності і милосердю, діти знайшли матір та батька, щасливу родину, сімейний затишок.