26 лютого - День спротиву окупації Криму та Севастополя

25-02-2021

Указом Президента України від 26.02.2020р. 26 лютого в Україні встановлено Днем спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

Це пам'ятна дата на річницю проведення мітингу кримських татар та українців у місті Сімферополі на підтримку територіальної цілісності України.

Підписуючи Указ у 2020 році, Володимир Зеленський наголосив, що повернення Криму до України – це не лише його мета як Глави держави та позиція громадянина.

«Це не тільки наша спільна мрія. Це – запорука безпеки на планеті. Це відновлення віри. Віри у міжнародне право та справедливість», – зауважив він.

Президент наголошує, що світова спільнота підтримує Україну в її боротьбі за повернення Криму.

«І ми знаємо, що цей день обов’язково настане», – заявив Глава держави.

]]>https://www.president.gov.ua/news/prezident-ukrayini-zaprovadzhuye-26-lyutogo-den-sprotivu-oku-59957]]>