14 грудня 2017 року відбувся мітинг-реквієм біля пам’ятника жертвам Чорнобиля

14-12-2017

14 грудня, в День вшанування ліквідаторів аварії на ЧАЕС, в Сєвєродонецьку відбувся мітинг-реквієм біля пам’ятника Героям Чорнобиля.

В заході взяв участь керівник Луганської обласної державної адміністрації Юрій Гарбуз, його заступник Ольга Лішик, заступник Сєвєродонецького міського голови Григорій Пригеба, інші працівники облдержадміністрації та міськради, безпосередні учасники ліквідації наслідків трагедії, голова міської організації «чорнобильців» Алевтина Фіалковська та просто небайдужі до трагедії на ЧАЕС сєвєродончани та гості міста.

Під час своєї промови заступник міського голови Григорій Пригеба висловив вдячність героям Чорнобиля за їх відважність, жертовність та самовідданість, яку вони проявили під час рятувальних робіт на четвертому енергоблоці. «Дякую вам за той подвиг, який ви здійснили. Ризикуючи власним життям, ви врятували від радіаційного лиха чи не весь світ. Багато ліквідаторів загинуло. А переважна більшість чорнобильців під час ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС отримали проблеми зі здоров’ям. Міська рада робить все, що від неї залежить, для вашої підтримки. Понад усе бажаю вам здоров’я, миру, добробуту, злагоди. Вічна пам’ять та слава полеглим Героям Чорнобиля! Нехай ніколи подібна катастрофа не повториться на нашій планеті!»,  - сказав Григорій Валентинович.

Під час заходу його учасники вшанували ліквідаторів, які ціною власного життя захистили людство від ядерного лиха, хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника.