10 квітня проведено засідання виконкому

10-04-2020

У Сєвєродонецькій міській раді 10 квітня під головуванням в.о. міського голови Вячеслава Ткачука проведене засідання виконавчого комітету.

Розглянуті питання стосувалися умов життєдіяльності територіальної громади Сєвєродонецька в умовах пандемії коронавірусної хвороби (COVID-19).

Так, у зв’язку з нагальною потребою, викликаною виникненням особливих економічних та соціальних обставин, пов’язаних з недопущенням розповсюдження COVID-19, з метою покращення матеріального становища найбільш вразливих верств населення міста Сєвєродонецька (особи похилого віку, особи з інвалідністю, одиноко проживаючі особи тощо) та мінімізації пересування їх містом, члени виконкому прийняли рішення щодо закупівлі управлінням праці та соціального захисту міськради для цієї категорії населення продуктових наборів.

Також, з метою покращення можливості умов проїзду членам сєвєродонецької громади, виконкомом на період карантину міський автобусний маршрут загального користування №5 подовжено до селища Борівське.

Окремим рішенням члени виконкому внесли зміни до Регламенту роботи виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради - на період карантину пленарні засідання  виконавчого комітету міської ради будуть проводитися в режимі дистанційних засідань (скайпконференцій) з відповідною їх відеофіксацією.

Средняя: 4.3 (6 оценок)