Ви тут:

ПЛАН ОСНОВНИХ ЗАХОДІВ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ з «22» до «28» квітня 2019 року

19-04-2019

ПОНЕДІЛОК

22.04

ВІВТОРОК

23.04

СЕРЕДА

24.04

ЧЕТВЕР

25.04

ПЯТНИЦЯ

26.04

СУБОТА

27.04

НЕДІЛЯ

28.04

8.00

Апаратна нарада з керівниками виконавчих органів  міської ради

Зала засідань,

 3-й поверх

Організовує - Л. Жур

 Спікер – В. Ткачук

 

9.00-10.00

Особистий прийом громадян

2-й поверх, каб.№34

Організовує -
О. Хромова

Спікер - Г. Пригеба

 

10.00

Нарада з заступниками міського голови

3-й поверх, каб.№75

Організовує -
Ю. Журба

Спікер - В. Ткачук

 

14.00

Засідання балансової комісії з аналізу фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств, установ
 та організацій територіальної громади м. Сєвєродонецька
за 2018 рік

1-й поверх, каб.№14

Організовує -
О. Сердюкова

Спікер -
О. Ольшанський

 

9.00-10.00

Особистий прийом громадян

2-й поверх, каб.№34

Організовує - О. Хромова

Спікер - Г. Пригеба

 

10.00

Засідання громадської комісії з житлових питань

1-й поверх, каб.№14

Організовує - Н. Уразовська

Спікер - О. Ольшанський

 

14.00-16.00

Особистий прийом громадян

1-й поверх, каб.№14

Організовує - О. Хромова

Спікер - О. Ольшанський

 

15.00

Засідання комісії з питань призначення  (відновлення)

соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

УП та СЗН, каб.№15

Організовує -
 М. Терещенко

Спікер -   І. Степаненко

 

15.30

Засідання комісії з питань призначення  всіх видів  соціальної допомоги (матеріальна допомога, державна соціальна допомога, субсидії)

УП та СЗН, каб.№15

Організовує -
М. Терещенко

Спікер -  І. Степаненко

 

 

9.00-10.00

Особистий прийом громадян

2-й поверх, каб.№34

Організовує - О. Хромова

Спікер - Г. Пригеба

 

10.00

Конференція, присвячена Дню охорони праці в Україні

Зала засідань,  3-й поверх

Організовує - А. Потанін

 Спікер – О. Ольшанський

 

11.00

Проведення міського етапу обласного фестивалю дитячої та юнацької творчості «Діти - майбутнє України»

КЗ «Сєвєродонецький міський Палац культури», Велика зала, пр. Хіміків, 28

Організовує - Т. Грачова

 

13.30

Засідання комісії з питань виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України

УП та СЗН, каб.№15

Організовує - М. Терещенко
Спікер - М. Терещенко

 

14.00

Засідання балансової комісії з аналізу фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств, установ та організацій територіальної громади

 

м. Сєвєродонецька
за 2018 рік

1-й поверх, каб.№14

Організовує - О. Сердюкова

Спікер - О. Ольшанський

 

14.00-15.30

Особистий прийом громадян

1-й поверх, каб.№20

Організовує - О. Хромова

Спікер - В. Ткачук

 

15.00

Засідання постійної депутатської комісії з питань будівництва,

архітектури, земельних відносин, охорони навколишнього середовища та розвитку селищ

2-й поверх, каб.№36

Організовує - Т. Міндріна

Спікер - Ю. Кузьмінов

9.00-10.00

Особистий прийом громадян

2-й поверх, каб.№34

Організовує -
О. Хромова

Спікер - Г. Пригеба

 

11.00

Нагородження ліквідаторів аварії
на ЧАЕС

Зала засідань,

 3-й поверх

Організовує -
Т. Грачова

 Спікер – В. Ткачук

 

14.00-16.00

Особистий прийом громадян

1-й поверх, каб.№20

Організовує -
О. Хромова

Спікер - О. Кузьмінов

 

 

7.30

Апаратна нарада керівників підприємств житлово – комунального господарства та підприємств, що забезпечують життєдіяльність міста

Зала засідань,
3-й поверх

Організовує -
А. Ковалевський

Спікер - Г. Пригеба

 

10.00

12.00

Мітинг - реквієм біля пам’ятника жертвам Чорнобиля

Поминальний обід

вул. Донецька, сквер СНУ ім. В.Даля

Організовує -
 Т. Грачова

 Спікер – В. Ткачук

 

 

Великдень

 

 

15-00 - 17-00

Святковий пасхальний концерт «ХРИСТОС ВОСКРЕС» за участю представників усіх протестантських церков
м. Сєвєродонецька.

Площа Перемоги

Організовує -
Церква Христа Спасителя християн віри євангельської
м. Сєвєродонецька
(О. Руденко)

117