Повідомлення про початок процедури розгляду проекту «Детальний план частини території міста Сєвєродрнецька в районі перехрестя вул. Новікова – просп. Центральний»

31-10-2019

Підстава розроблення містобудівної документації: Детальний план розроблений на підставі рішення сесії Сєвєродонецької міської ради від 05.07.2018р. №2760 «Про розроблення детального плану частини території міста Сєвєродонецька в районі перехрестя вул. Новікова – просп. Центральний».

Замовник містобудівної документації: Сєвєродонецька міська рада.

Розробник містобудівної документації: ТОВ «КОМПАНІЯ ГЕОНІКС», м.Київ.

Мета розроблення проекту містобудівної документації: Проект «Детальний план частини території міста Сєвєродонецька в районі перехрестя вул. Новікова – просп. Центральний» розроблений з метою уточнення положень генплану міста Сєвєродонецька, розробленого в 1994 році, планувальної структури і функціонального призначення території в районі перехрестя вул. Новікова – просп. Центральний, для визначення можливості розміщення комплексу будівель та споруд для обслуговування автотранспорту, створення інженерно-транспортної інфраструктури, організації транспортного і пішоходного руху, комплексного благоустрою та озеленення території.

Склад та зміст містобудівної документації: Детальний план складається із пояснювальної записки та графічних матеріалів. В проекті дана оцінка існуючої ситуації та визначені: основні принципи планування та забудови території, формування архітектурної композиції, функціональне використання території, режим та параметри забудови,   інженерне забезпечення, транспортне обслуговування, організація руху транспорту і пішоходів, містобудівні заходи щодо поліпшення стану навколишнього середовища, інженерна підготовка території, благоустрій території.

Основні техніко-економічні показники:

Територія

Одиниця виміру

Значення показників

Існуючий стан

Етап 15 років

1

Територія в межах ДПТ, всього, у т.ч.

Виробничі території

Зелених насаджень обмеженого користування

га

Доріг, проїздів та паркувальних майданчиків з твердим покриттям

2

Будівлі та споруди

Заг. площа будівель та споруд, у т.ч.

710

будівля сервісу обслуговування авто

будівля мийки самообслуговування

альтанка

16

савіс сміттєвих контейнерів

8.0

3

Чисельність працівників

осіб

10

4

Транспортна інфраструктура

Автостоянки для тимчасового зберігання легкових автомобілів

машиномісць

20

Згідно попередньої оцінки проекту документу державного планування (ддп), виконаної філією «Центр експертної аналітики» ДП «Київдіпротранс» Мінрегіону України, «Детальний план частини території міста  Сєвєродонецька в районі перехрестя вул. Новікова – просп. Центральний» не підлягає процедурі проведення стратегічної екологічної оцінки.

Місце і строки ознайомлення з проектом містобудівної документації: З проектом «Детальний план частини території міста  Сєвєродонецька в районі перехрестя вул. Новікова – просп. Центральний» можна ознайомитись на офіційному сайті Сєвєродонецької міської ради у розділі «Містобудівна документація» - ]]>http://www.sed-rada.gov.ua/mistobudivna-dokumentaciya]]> та в Департаменті землеустрою, містобудування та архітектури  Сєвєродонецької міської ради за адресою: м.Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, кімн.4, 5, т.4-21-99, 4-23-78 з 01.11.2019р. по 30.11.2019р.

Заплановані інформаційні заходи:

- Розміщення графічних та текстових матеріалів на офіційному сайті Сєвєродонецької міської ради у розділі «Містобудівна документація» та в будівлі Сєвєродонецької міської ради за адресою: м.Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, I поверх, хол .

- Інформування мешканців міста про проект детального плану та його обговорення через засоби масової інформації.

- Інформування власників та користувачів земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект детального плану, через засоби масової інформації.

Пропозиції до проекту приймаються в строки з 01.11.2019р. по 30.11.2019р. у письмовому вигляді за адресою: м.Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, Департамент землеустрою, містобудування та архітектури. Пропозиції подаються з урахуванням вимог ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», з зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, з особистим підписом, і повинні містити обґрунтування    з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Відповідальним за організацію розгляду пропозицій призначений директор Департаменту землеустрою, містобудування та архітектури Рудь Гліб Всеволодович  (бульвар Дружби Народів, 32, кімн. 1, т.702162).