До уваги учасників АТО!

02-03-2020

Відповідно до Імплементаційної Угоди між Кабінетом Міністрів України та Організацією НАТО з підтримки та постачання про реалізацію співпраці у сфері медичної реабілітації Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України відповідає за Ініціативу А.1: надання послуг з медичної реабілітації та допоміжних приладів за межами України.

До 20 числа кожного місяця триває реєстрація кандидатів та збір документів для проходження реабілітації у 2020 році в лікарні «Калероя» - м. Хісар (HFTLTR - Хісар), Республіка Болгарія. Відбір кандидатур для проходження медичної реабілітації здійснюється виключно ВМА Республіки Болгарія в індивідуальному порядку.

Окрім заяви, встановленого зразку, необхідно надати: копію документу (посвідчення), який підтверджує статус учасника бойових дій або особи з інвалідністю внаслідок війни; підписані згоду та правила поведінки і внутрішнього розпорядку; копії паспорта громадянина України (із зазначенням місця реєстрації) та паспорта громадянина України для виїзду за кордон; копію документа, що засвідчує реєстрацію в Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків, у якому зазначено реєстраційний номер облікової картки платника податків; копію виписного епікризу.

Відповідно до критеріїв болгарської сторони не можуть проходити реабілітацію пацієнти із наступними протипоказаннями: ускладнення, що вимагають додаткових операцій; епілептичні симптоми, патології серцевої та центральної нервової системи; стани фебрильної інтоксикації; алергія на медикаменти; нездатність до самообслуговування; реактивний психоз; виявлені пухлинні процеси; інсулінозалежний цукровий діабет.

За консультацією та додатковою інформацією щодо необхідних документів звертатись за телефоном: 0645700788 та на адресу електронної пошти: Luhanskatmva [dot] gov [dot] ua, відділ у Луганській області Мінветеранів.

Управління праці та соціального захисту населення