Субсидія у безготівковій формі

12-02-2020

До уваги користувачів субсидією!

    Згідно п.100 та п.101  Положення   про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995р. №848, житлова субсидія надається громадянам у грошовій безготівковій формі шляхом перерахування коштів на рахунок Мінсоцполітики в АТ “Ощадбанк” у разі:       

     1. Якщо громадянин має заборгованость з оплати за житлово-комунальні послуги, але  протягом двох місяців з початку опалювального (неопалювального) періоду оплатив її або уклав договори про її реструтуризацію. Відомості щодо заборгованості УПтаСЗН отримує від житлово-комунальних підприємств за допомогою електронного обміну інформацією.

     2. Якщо  громадянин вперше надав заяву на призначення субсидії.

       Така  форма надання субсидій передбачає розрахунки за призначеними субсидіями через АТ “Ощадбанк” і виплату залишку невикористаної субсидії готівкою через АТ “Ощадбанк” за результатами опалювального сезону. А саме.

    Підприємства-надавачі   послуг   направляють   до АТ “Ощадбанк” інформацію про нараховані суми заборгованості за комунальні послуги по кожному субсидіанту.

    АТ “Ощадбанк” здійснює перерахування коштів субсидіанта на рахунки комунальних підприємств за спожиті послуги до 18 числа кожного місяця.

   Протягом  доби  після перерахування коштів Ощадбанком на рахунки комунальних підприємств громадянин отримує смс-повідомлення з інформацією про суми коштів, які потрібно доплатити кожному комунальному підприємству.

       Заявник   сплачує    суму   коштів по кожному комунальному підприємству, яку вказано в смс-повідомленні та сплачує послуги в повному обсязі, якщо в повідомленні вказано, що по комунальному підприємству  інформація відсутня.

       Користувачі, які отримують субсидію у безготівковій грошовій формі,  у контакт-центрі АТ “Ощадбанк” безкоштовно за телефоном 0800-210-800 можуть дізнатись інформацію:

      - про  суму сплачених коштів за субсидією;

      - про суму, яку потрібно доплатити за комунальні послуги;

   - перелік   комунальних   послуг,   за  якими  відсутня інформація, і за якими вони сплачуватимуть згідно з квитанціями;

     - залишок субсидії на поточний день.

      Для   отримання    субсидії на наступний період у готівковій формі, тобто з 1 травня та з 1 жовтня, громадянам необхідно здійснювати звіряння з житлово-комунальними підприємствами щодо наявності заборгованості та сплачувати її до 30 квітня та до 30 вересня.

Управління праці та соціального захисту населення