НАГОРОДА Dubai International Award for Best Practices

20-02-2020

Керівництво  Об’єднаних Арабських Емірат оголосило про початок чергового циклу  відбору кандидатів на отримання нагороди Dubai International Bes Practices Award for Sustainable Development. Загальний призовий фонд становить 1 мільйон доларів США.

Зазначеною нагородою відзначаються кращі світові приклади сталого міського розвитку, який є результатом співробітництва між державним, приватним та громадським сектором  у таких сферах:

1.                  Міське відновлення та публічні простори;

2.                  Будівництво інноваційних будинків;

3.                  Сталі системи міського харчування;

4.                  Вирішення проблем зміни клімату та зменшення забруднення;

5.                  Планування та менеджмент міської інфраструктури

Потенційними кандидатами на отримання нагороди можуть бути національні та регіональні уряди, міські адміністрації та їх асоціації, НУО, міжнародні агентства, об’єднання громад, науково-дослідні інститути, приватні та державні фонди, ЗМІ та приватні особи.

Кінцевий термін подачі заявок – 30 квітня 2020 року. Нагородження переможців відбудеться в рамках виставки Dubai Expo.

Департамент економічного розвитку