Ясла-садок №45 міста Сєвєродонецька Луганської області

05-05-2021

Юридична адреса закладу:  смт. Борівське, м.Сєвєродонецьк Луганської обл., вул. Колгоспна 30, (код ЕДРПОУ 40866941)

Контактний тел.: (06452) 9 - 96 -25

Електронна пошта: rodnik_dnz45@dnz38rosinkaatukr [dot] net (ukr.net)

Директор: Ольга Олександрівна Чернишова

Практичний психолог: Солоха Юлія Миколаївна

З історії дошкільного навчального закладу:

1972 р.-заснування початкової навчальної школи Борівський НВК

29.02. 2016 році - рішенням №140 восьмої позачергової сесії,   створення комунальної установи Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) загального розвитку №45 «Джерельце»  Сєвєродонецької міської ради,

29.09.2016році - затвердження Статуту комунального дошкільного навчального  закладу (ясел - садка) загального типу №45 «Джерельце» Сєвєродонецької міської ради.

20.10.2016 році - згідно наказу відділу освіти,дошкільну  установу було введено в експлуатацію з 01.11.2016 року. Комунальний дошкільний навчальний  заклад (ясла - садок) загального розвитку №45 «Джерельце» Сєвєродонецької міської ради у пристосованих приміщеннях.

07.11.2016 року - відкривається комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) загального розвитку №45«Джерельце» Сєвєродонецької міської ради

До відкриття дошкільного закладу №45 «Джерельце», заклад був дошкільним підрозділом короткотривалих груп НВК Борівський

Дошкільний навчальний заклад № 45«Джерельце», створений на підставі рішення Сєвєродонецької міської ради.

Діяльність дитячого садка – в межах Закону. Дошкільний навчальний заклад №45 у своїй діяльності керується Законами України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про охорону дитинства», «Про мови», Положенням про дошкільний навчальний заклад, Концепцією дошкільного виховання, Конвенцією прав дитини, наказами та рекомендаціями МОНУ і МОЗУ, Статуту комунального дошкільного навчального закладу, новому Санітарному регламенту для дошкільних навчальних  закладів.

ГОЛОВНОЮ МЕТОЮ дошкільного закладу є забезпечення реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти,   створення умов для їх фізичного, розумового й духовного розвитку, а також формування повноцінної життєвої компетенції особистості та використання отриманих знань в реальних умовах, надання допомоги дітям у самоствердженні.

Дошкільний заклад розміщений в одноповерховому  приміщенні.

Загальна площа приміщень:     278,6 м2

Площа території:     0,4629 га

Подвір’я дошкільного закладу має гарний вид, та велику територію на якій і розташований наш садочок   з ігровим майданчиком  та ігровим обладнанням.

За проектною потужністю дитячий садок  розрахований на 40  місць, відвідує дошкільний заклад 48 дітей. У дошкільному у закладі функціонують  дві дошкільні групи, з яких:

гр. №1 «Капітошка» - молодша-середня

гр. №2 «Веселка»  - середня - старша

Ми працюємо 5 днівна тиждень за 10,5-годинним режимом з 700 до 1730.

Згідно штатного розкладу у ДНЗ №45 працюють чотири педагога з них :

- два вихователя;

- практичний психолог;

- керівник музичний;

Освітньо-виховний процес здійснюється за програмою розвитку дитини дошкільного віку«Українське дошкілля»,додаткова Програма розвитку дітей старшого дошкільного віку (6-7 рік життя) «Впевнений старт»

Колектив дошкільного навчального закладу №45 «Джерельце» основними завданнями вважає:

- забезпечення фізичного та психічного здоров'я дітей;

- розвиток творчих здібностей та інтересів дитини;

- забезпечення умов для саморозвитку, самовизначення внутрішнього зростання;

- індивідуальність кожної дитини згідно особистісно-зорієнтованої моделі дошкільної освіти;

- створення єдиного освітнього простору «Сім'я – дошкільний заклад».

Методи роботи з батьками педагогичного колективу:

• Диференційний підхід до роботи з обліком багатоаспектної специфіки.
  • Цілеспрямованість, системність, плановість доброзичливість, відкритість, кожної родини;
  • Залучення батьків до співпраці у створенні належних умов для життєдіяльності та розвитку дітей;«Щасливе, усміхнене обличчя дитини в садочку – найвища оцінка діяльності вихователя.»

Педагогічне кредо дошкільного навчального закладу – створення затишку, тепла та емоційного комфорту для кожної дитини.