Станція юних техніків відділу освіти

11-12-2017

Адреса закладу – 93400, вул. Юності  1, м. Сєвєродонецьк, Луганської обл.

Адреса філії закладу – пр. Гвардійський, 22Б, м. Сєвєродонецьк, Луганської обл.

Телефони – (0645) 70-28-20, (06452) 2-44-12

Електронна адреса – sut_texnikiatukr [dot] net

Веб-сторінка: ]]>https://sites.google.com/site/seversut/home]]>

Девіз:

СЮТ навчає діток,

Далі в світ випроводжає.

Знання, уміння, навички – в пригоді,

Щоб життя доросле відчувати в насолоді!

Башкатов Олег Валентинович – директор.

Котов Роман Володимирович – заступник директора з навчально-виховної роботи.

Кунченко Ніна Олексіївна – завгосп.

Замошникова Анна Валеріївна – секретар.

Загальна характеристика закладу

Позашкільний заклад Станція юних техніків розпочав роботу 15 січня

1965 року. Основними напрямками діяльності станції є: початково-технічний, предметно-технічний, спортивно-технічний, художньо-технічний, інформаційно-технічний.

Протягом 2017-2018 н.р. на СЮТ працює 31 гурток, в яких займається 495 вихованців.

У закладі працюють 14 педагогічних працівників, із них 10 мають вищу освіту. Це стабільний колектив педагогічних кадрів, які мають великий стаж роботи. Сумлінна праця наших працівників відзначена педагогічними відзнаками: 1 відмінник освіти України, 7 працівників нагороджені грамотами обласної державної адміністрації, 3 – грамотами Міністерства освіти і науки України.

Навчально-виховний процес на станції здійснюється за типовими навчальними програмами, за якими складаються плани гурткової роботи. Навчально-виховний процес базується на навчанні за трьома рівнями (початковий, основний, вищий). Поряд з традиційним навчанням застосовуються інноваційні технології: розвиток критичного мислення, розвивального, інтерактивного, проблемного, особисто-орієнтованого навчання, проектно-навчальної діяльності, формування творчої особистості. Потреби вихованців у творчій самореалізації забезпечуються у гуртках основного та вищого рівня. Залучення вихованців до науково-дослідницької роботи здійснюється через індивідуальну роботу з дітьми та їх участь у конкурсах-захистах, змаганнях, виставках різних рівнів.

Організаційно-масова робота станції спрямована на здійснення системи масових заходів – змагань, конкурсів, виставок, які дозволяють визначити рівень знань, умінь і навичок вихованців технічних гуртків станції та шкіл міста, забезпечити змістовне дозвілля дітей.

На станції у 2017-2018 навчальному році працюють гуртки:

радіоелектронне конструювання, початкове технічне моделювання, конструювання транспортної техніки, авіамоделювання, судномоделювання, юні конструктори приладів радіоелектроніки, основи науково-дослідницької діяльності, виготовлення сувенірів, художня обробка деревини, «веселий олівець», «гончарик», основи комп’ютерної грамотності, комп’ютерний світ, юні користувачі персонального комп’ютера, основи комп’ютерної графіки, фотоаматори, цифрове фото», бісероплетіння, «в’яжемо гачком».