ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА № 1 М. СЄВЄРОДОНЕЦЬКА

11-12-2017

Поштова адреса: 93400 , м. Сєвєродонецьк Луганської області,

вул. Гоголя, 37 (Будівля Сєвєродонецького НВК)

Робочий телефон: (06452) 4 - 49 - 59

Електронна адреса: dush1swimatgmal [dot] com

Сайт:]]>https://sites.google.com/site/dush1swim/]]>

Адміністрація:

Директор – Гребенюк Володимир Данилович

Заступник директора з навчально-виховної роботи – Чир’ян  Роберт Арутович

З історії навчального закладу

Дитячо-юнацька спортивна школа № 1 м. Сєвєродонецька (плавання) відділу освіти Сєвєродонецької міської ради відкрита в 1957 році.

За роки праці тренерсько-викладацький колектив ДЮСШ домігся чудових успіхів,  виховавши 26 майстрів спорту.

За результатами підготовки спортсменів Сєвєродонецька ДЮСШ плавання є однією з найкращих шкіл області.

Учні ДЮСШ регулярно беруть участь в обласних змаганнях, чемпіонатах України.

Кращими спортсменами, чемпіонами міста та області є: Анфьорова Дар’я, Шерстюк Вікторія, Квітка Леонід, Жданов Микита.

За останні роки в ДЮСШ № 1 підготовлено більш ніж 120 спортсменів масових розрядів, 18 спортсменів І розряду, 3 кандидати в майстри спорту, 2 майстра спорту.

Наші вихованці Роман Оладько та Олексій Іванов стали чемпіонами України, а Олексій Іванов ще й членом збірної команди України, взяв участь у Всесвітній Універсіаді, став чемпіоном світу серед військовослужбовців, встановив ряд рекордів. Це далеко неповний перелік успіхів тренерського колективу ДЮСШ № 1. Юні сєвєродонецькі плавці й сьогодні є одними з найсильніших в області та Україні.

Завдяки праці наших тренерів  Рудої Тетяни Миколаївни, Гави Ганни Володимирівни, Ужик Ользі Леонідівни, Шликова Максима Миколайовича, Ламер Надії Іванівни, плавання й до цього часу дуже популярне у школярів міста!