Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №41 «Червоні вітрила» Сєвєродонецької міської ради

15-12-2017

Комунальний заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 41 «Червоні вітрила» розташований на вул. Курчатова, 3а.

Телефони:5-31-30, 5-38-49

Електронна пошта: allie_parusa41atukr [dot] net

Завідувач - Волкова Лариса Миколаївна, контактний тел. 5-31-30

Вихователі – методисти:

Терьохіна Олена Георгіївна, контактний телефон 5-38-49

Федотова Любов Андріївна, контактний телефон 5-38-49

Історія дошкільного  закладу розпочалася в травні 1986 року.

За роки плідної педагогічної діяльності в 13 групах ДНЗ створено свій стиль, традиції  та особливості організації освітнього процесу, створені сучасні умови для розвитку природних нахилів, здібностей дошкільнят, зміцнення їх фізичного та психічного здоров’я.

Дошкільний заклад двомовний: 9 груп – із українською мовою навчання і виховання, 4 групи (2 ясельні та 2 логопедичні) працюють за російським мовним режимом. Вихованням дітей (285 вихованців) займаються 28 досвідчених фахівців. Педагоги спрямовують свою діяльність на виховання життєво компетентної та творчо розвиненої особистості, постійно впроваджують у практику роботи сучасні інноваційні програми і технології, інтерактивні методи та прийоми.

Тактику оновлення змісту дошкільної освіти педагогічний колектив здійснює через впровадження єдиної науково-методичної проблеми «Вдосконалення професійної майстерності педагогічних працівників, підвищення результативності освітнього процесу шляхом впровадження інноваційних педагогічних технологій».

Пріоритетним у вихованні дошкільнят педагоги дитячого садка вважають прищеплення дітям любові до Батьківщини, рідного краю, міста, родини, шанобливого ставлення до  місцевих традицій.

Серед актуальних проблем, які вирішують вихователі ДНЗ, важливе місце належить екологічному вихованню. Педагоги виховують у дітей інтерес, любов, бережливе відношення до навколишнього середовища, спонукають дітей творити добрі справи.

Педагоги дошкільного закладу знають, що дитині добре там, де вона почувається затишно і комфортно, тому керуються девізом: прийняти – підтримати – пізнати – навчити.