Ясла-садок №41 міста Сєвєродонецька Луганської області

05-05-2021

Адреса закладу: вул. Курчатова, д.3а.

Телефони: (06452) 5-31-30, 5-38-49

Електронна пошта: allie_parusa41atukr [dot] net

Директор: Волкова Лариса Миколаївна, контактний тел. 5-31-30

Вихователь – методист:

Терьохіна Олена Георгіївна, контактний телефон 5-38-49

Історія дошкільного  закладу розпочалася в травні 1986 року.

За роки плідної педагогічної діяльності в 14 групах ДНЗ створено свій стиль, традиції  та особливості організації освітнього процесу, створені сучасні умови для розвитку природних нахилів, здібностей дошкільнят, зміцнення їх фізичного та психічного здоров’я. В дошкільному  закладі функціонує 14 груп: з  них - 4 групи ясельного віку, 2 логопедичні групи, 2 інклюзивні групи та 6 груп дошкільного віку. Вихованням дітей (250 вихованців) займаються 28 досвідчених фахівців.

Педагоги спрямовують свою діяльність на виховання життєвої компетентної та творчо розвиненої особистості, постійно впроваджують у практику роботи сучасні інноваційні програми і технології, інтерактивні методи та прийоми.

Тактику оновлення змісту дошкільної освіти педагогічний колектив здійснює через впровадження єдиної науково-методичної проблеми «Формування у дошкільників патріотизму та толерантності у контексті морального розвитку особистості». Пріоритетним у вихованні дошкільнят педагоги дитячого садка вважають прищеплення дітям любові до Батьківщини, рідного краю, міста, родини, шанобливого ставлення до  місцевих традицій.

Серед актуальних проблем, які вирішують вихователі ДНЗ, важливе місце належить екологічному вихованню. Педагоги виховують у дітей інтерес, любов, бережливе відношення до навколишнього середовища, спонукають дітей творити добрі справи.

Педагоги дошкільного закладу знають, що дитині добре там, де вона почувається затишно і комфортно, тому керуються девізом: прийняти – підтримати – пізнати – навчити.