Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №19 «Ластівка» Сєвєродонецької міської ради

18-12-2017

Адреса: 93400   Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, пр-кт Гвардійський, 14-Б

Контактний телефон: (6452) 2-92-07

Електронна поштаdou19lastochkaatukr [dot] net

Завідувач:   Сєліхова Олена Ростиславівна,  2-92-07

Вихователь-методист: Свербіненко Ольга Миколаївна, 2-92-07

Практичний психолог: Оверченко Людмила Василівна, спеціаліст II категорії

Вчитель-дефектолог  Руда Катерина Іванівна, спеціаліст

Вчителі-логопеди:  Борисова Олена Анатоліївна, спеціаліст вищої категорії, звання «Старший учитель»,  Дєкіна Ірина Олександрівна, спеціаліст вищої  категорії, звання «Старший учитель»

Рік відкриття: 1967рік

Загальна кількість груп: 12, з них для дітей до 3 років – 2;  для дітей 3-6 років – 10, з них 4 – україномовні, 1 – логопедична, 1 – група інтенсивної педкорекції. Загальна  кількість дітей – 282.

Педагогічний колектив становить  – 31 спеціаліст, з них 2 -  спеціалісти вищої категорії,  звання  «Старший учитель», 1 – спеціаліст І категорії, 2 – спеціалісти ІІ категорії. Мають другий рівень вищої освіти – 15 , перший рівень вищої освіти - 1,  початковий рівень вищої освіти– 15 педагогів.

Методична проблема, над якою працює заклад:

«Формування цілісної, життєвокомпетентної особистості в умовах інноваційного розвитку дошкільної освіти».

Колектив навчального закладу пишається досягненнями:

• учасник VIII Міжнародного фестиваля педагогічних інновацій в ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти МОН України спільно з КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради»;
  • дипломант Відкритого конкурсу «РАЗОМ! Партнерство навчальних, культурно-освітніх закладів, соціальних служб, родин»
  • переможець Бліц-конкурсу Інтернет-порталу рейтингу освітніх закладів України «Кращій батьківський куточок групи ДНЗ» (I рейтингове місце);
  • конкурс «Інтернет-порталу рейтингу освітніх закладів України»:
  • Кращій кабінет методиста ДНЗ-2016- II рейтингове місце серед 100 кращих ДНЗ України, I рейтингове місце серед ДНЗ міста Сєвєродонецька та I рейтингове місце серед ДНЗ Луганської області;
  • Кращій логопедичний кабінет ДНЗ-2016- II рейтингове місце серед 100 кращих ДНЗ України, I рейтингове місце серед ДНЗ міста Сєвєродонецька та I рейтингове місце серед ДНЗ Луганської області.
  • дипломант Восьмої міжнародної виставки Сучасні заклади освіти – 2017.
  • переможці  міського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Діти – майбутнє України» відділу культури Сєвєродонецької міської ради. І місце  в номінації «Хореографія. Ансамблі/колективи», категорія «Вихованці ДНЗ».
  • Колектив ДНЗ № 19 – учасник міського огляду конкурсу серед дошкільних навчальних закладів міста на кращу організацію  дослідницько – експериментальної роботи в ДНЗ, II місце.