Виставкова діяльність

11-04-2017

За підтримки Запорізької обласної державної адміністрації у місті Запоріжжі, 22 квітня 2017 року о 10:00 на каскаді фонтанів «Райдуга», відбудеться туристичний фестиваль - ярмарок «Запоріжжя місце шастя» спільно з виконавчим комітетом Запорізької міськради та ГО «Запорізька обласна туристична асоціація».

Метою фестивалю с просування на південно-східному туристичному ринку України нового туристичного продукту та пропозицій, розширення кола ділових партнерів, активізація маркетингової та інвестиційної політики.

Запорізький туристичний фестиваль - ярмарок «Запоріжжя - місце щастя» презентуватиме туристичні продукти міста Запоріжжя та Запорізької області - туристичні об'єкти, заклади культури та розміщення (готелі, бази відпочинку, пансіонати, санаторії, хостели), заклади харчування (кафе, ресторани), зелені садиби; представників пізнавального туризму, етнотуризму, екстремального туризму, пляжного туризму на узбережжі Азовського моря.

До участі запрошуються гуроператори і турагенства, готельєри і спеціалісти гостинності, представники баз відпочинку, пансіонатів, зелених садиб тощо. Для туроператорів, агентств, готельерів та підприємств сфери гостинності за заявками на безоплатній основі налаються робочі місця, де можна буде обговорити умови праці, цінову політику в новому сезоні, укласти договори.

У програмі фестивалю - презентація нових туристичних маршрутів, зустрічі з відомими мандрівниками, розважальні програми для дітей та дорослих, розіграш путівок та призів від учасників фестивалю, показові виступи представників екстремальних видів спорту, презентація туристичної літератури, виступи колективів, та багато іншого. Для представників засобів масової інформації 23 квітня буде організовано інформаційний тур до узбережжя Азовського моря, де журналісти зможуть переконатися у перевагах відпочинку на азовському узбережжі, відвідати бази відпочинку, заклади харчування, розважальні об'єкти та об'єкти інфраструктури міста Бердянська-туристичного центру Азовського узбережжя.

За заявками для учасників заходу надаються виставкові місця (заявка на участь у фестивалі-ярмарку додасться).

Телефони для довідок: (061) 239-06-33, (096) 109-04-56 (Нічта Катерина Володимирівна).

Н.С. Колєснік, директор департаменту