Відділ по контролю за благоустроєм та санітарним станом міста

12-04-2018

Повноваження:  Відділ створений з метою здійснення контролю за дотриманням юридичними та фізичними особами вимог Закону України “Про благоустрій населених пунктів”, нормативно-правових актів, що регулюють відносини у сфері благоустрою, Правил благоустрою території міста Сєвєродонецька, станом благоустрою території міста Сєвєродонецька.

Основні завдання:

1. Постійний контроль за станом благоустрою території міста, утриманням в належному санітарному стані прилеглих та закріплених за підприємствами, установами, організаціями територій.

2 Контроль за дотриманням Правил благоустрою території міста Сєвєродонецька.

3. Вжиття заходів для притягнення винних до відповідальності за порушення законодавства України у сфері благоустрою.

4. Профілактика правопорушень у сфері благоустрою.

5. Сприяння розвитку та поліпшенню санітарного стану міста.

6. Підготовка місцевих програм з питань благоустрою.

7.Своєчасний розгляд звернень, заяв і скарг з питань благоустрою та санітарного стану території міста.

Функції відділу:

1. Систематично проводить самостійні та спільні рейди і перевірки з відповідними службами для здійснення контролю за :

- станом благоустрою території міста Сєвєродонецька;

- дотриманням юридичними та фізичними особами Правил благоустрою території сіста Сєвєродонецька.

2. Складає приписи, протоколи про порушення законодавства у сфері благоустрою населених пунктів для притягнення винних до відповідальності.

3. Контролює забезпечення чистоти в місті, очищення території від самовільно розміщених об’єктів та елементів благоустрою.

4. Бере участь в обговоренні проектів благоустрою та елементів благоустрою міста, іншої технічної документації з питань благоустрою, вносить відповідні пропозиції на розгляд Сєвєродонецької міської ради та її виконавчого комітету, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності.

5. Вносить пропозиції міському голові та його заступникам про розвиток та поліпшення стану об’єктів та елементів благоустрою міста, удосконалення Правил благоустрою території міста Сєвродонецька.

6. Безпосередньо розглядає звернення та скарги підприємств, установ, організацій і громадян, що відносяться до його компетенції.

7. Здійснює профілактику правопорушень законодавства у сфері благоустрою.

Адреса електронної пошти відділу по контролю за благоустроєм та санітарним станом міста         blagoustrsever@ukr.net