Всеукраїнська гра "Джура-Прикордонник 2019" пройде у м.Ізмаїл

05-09-2018

З метою популяризації національно-патріотичного виховання,  створення позитивного іміджу  українського військовослужбовця серед дітей та молоді, що сприятиме підготовки молоді до охорони державного кордону,  Міністерством молоді та спорту з 2017 року організовується проведення  Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура - Прикордонник».

У цьому році вишкіл «Джура-Прикордонник 2018» проводився на базі Кінологічного навчального центру ДПСУ в місті Великі Мости, на Львівщині. В заході прийняли участь 460 учасників із 52 прикордонних районів України. Протягом шести днів були проведені дуже цікаві заняття та лекції. Молодь дізналась про створення прикордонної служби України, відвідали музей Кінологічного центру. На базі Кінологічного навчального центру були проведені практичні заняття зі слідопитства, затримання порушника, учасники вишколу мали можливість власноруч спробувати себе в дресируванні собак. На полігоні проводились заняття з тактичної медицини, розборки і зборки автомату та пістолету, ознайомились зі зразками стрілецької зброї та техніки яка є на озброєнні у військових. Учасники вишколу відвідали відділ прикордонної служби «Рава-Руська», де була можливість відчути себе справжніми прикордонниками.

У наступному 2019 році «Джура-Прикордонник» пройде в м.Ізмаїл  Одеської області в кінці червня на початку липня, у формі наметового таборування, неподалік навчального центру Держприкордонслужби, протягом 8-10 днів.
Традиційно Всеукраїнському вишколу «Джура-Прикордонник 2019» передуватиме - всеукраїнський семінар-тренінг "Український Кордон 2019" в лютому-березні 2019 року, в м. Ізмаїл, з відпрацюванням програми майбутнього вишколу і виїзди на локації. На семінар-тренінг "Український Кордон 2019" буде запрошено по одному представнику від прикордонного району (ОТГ), які влітку супроводжуватимуть команди/рої на вишкіл.

Посилання на   статтю,  яка розміщена на офіційному сайті Мінмолодьспорту ]]>http://dsmsu.gov.ua/index/ua/material/39585 ]]>

Сторінка "Джура-Прикордонник" в мережі Facebook: ]]>https://www.facebook.com/events/859324914277069/  ]]>