Запрошуємо взяти участь у міському відкритому "Музичному Батлі"

14-08-2018

Запрошуємо взяти участь у міському відкритому "Музичному Батлі" політичних партій та громадських організацій 24 серпня під час святкування Дня незалежності України.

Подати заявку на міський відкритий «МУЗИЧНИЙ БАТЛ» політичних партій та громадських організацій можна:
-  Заповнивши Google-форму ]]>https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeguRQs-iaD3DFBAAZyNQsCKHDwp1zn...]]>

АБО
- Відправити по електронній пошті kultura [dot] sevati [dot] ua, тел. для довідок 066 0877177. У заявці вказати: назву політичної партії або громадської організації, П.І.Б. контактної особи, контактний телефон, електронну пошту, хто буде виступати (назву музичних гуртів, музичних колективів та сольних артистів), технічний райдер виступаючих (музичних гуртів, музичних колективів та сольних артистів).

АБО
- Відправити за адресою: Відділ культури Сєвєродонецької міської ради, бульвар Дружби Народів, 32-А, м. Сєвєродонецьк, Луганської області., 93400, Україна Тел. (06452) 4-20-96, +38 066 0877177. У заявці вказати: назву політичної партії або громадської організації, П.І.Б. контактної особи, контактний телефон, електронну пошту, хто буде виступати (назву музичних гуртів, музичних колективів та сольних артистів), технічний райдер виступаючих (музичних гуртів, музичних колективів та сольних артистів).