31-07-2017

Обідня перерва з 12:00 до 13:00

Начальник відділу – Рєкунов Антон Віталійович

Графік особистого прийому громадян – Вівторок з 10:00 до 12:00

Відділ  державного архітектурно-будівельного контролю Сєвєродонецької міської ради є виконавчим органом Сєвєродонецької міської ради, який підпорядкований міському голові, підзвітний і підконтрольний Сєвєродонецькій міській раді.

Відділ, у межах делегованих Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» державних повноважень є підконтрольним Державній архітектурно-будівельній інспекції України.

Основні функції

• Надання, отримання документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт, відмовляє у видачі таких документів, анулює їх, скасовує їх реєстрацію, розташованих в межах компетенції Сєвєродонецької міської ради .
  • Прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, які належать до класу наслідків (відповідальності) СС1,СС2, розташованих в межах компетенції Сєвєродонецької міської ради.
  • Здійснення в установленому порядку державного архітектурно-будівельного контролю щодо об’єктів, які належать до класу наслідків (відповідальності) СС1,СС2, розташованих в межах компетенції Сєвєродонецької міської ради.