Відділ цивільного захисту інформує про збільшення випадків пожеж у житловому секторі

29-03-2018

Відділ цивільного захисту, екологічної безпеки та охорони праці Сєвєродонецької міської ради доводить до відома мешканців м.Сєвєродонецька, що за інформацією Сєвєродонецького міського Управління ГУ ДСНС України в Луганській області, збільшились випадки пожеж в житловому секторі.

Більш ніж 80% від загальної кількості пожеж виникли з вини людини. Основними причинами виникнення займань і, як наслідок, загибелі людей є саме власна недбалість громадян та нехтування елементарними правилами пожежної безпеки у побуті. Під час опалювального сезону такий причинно-наслідковий зв'язок особливо яскраво виражається різким зростанням статистичних показників смертності на побутових пожежах.

Зважаючи на невтішну статистику щодо виникнення пожеж у житловому секторі, відділ цивільного захисту, екологічної безпеки та охорони праці Сєвєродонецької міської ради закликає громадян дбати про належний протипожежний стан власних помешкань та дотримуватись правил пожежної безпеки, адже загрозу завжди краще попередити, ніж мати справу з її наслідками, а саме:

• не паліть у ліжку;
  • слідкуйте за станом та справністю електромережі;
  • у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими електроприлади;
  • не залишайте малолітніх дітей без нагляду, та не дозволяйте їм бавитися сірниками;
  • намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності;
  • подбайте про захист помешкання при користуванні пічним опаленням;
  • при виникненні пожежі негайно викликайте вогнеборців за номером 101, адже кожна хвилина у цій ситуації має вирішальне значення!

Пам'ятайте! Лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню!