ТОВ "ЛЕО" нагадує правила поведінки в електроустановках

20-07-2018

ПАМ’ЯТКА З ЕЛЕКТРОБЕЗПЕКИ

ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» нагадує всім мешканцям Луганської області правила поведінки в електроустановках. Дотримання цих правил допоможе Вам уберегти себе та близьких від ураження електрострумом.

Забороняється перебувати стороннім особам на території  та в приміщеннях трансформаторних підстанцій, розподільних пунктів і пристроїв, відчиняти двері, люки цих споруд, здійснювати самовільне переключення електричних апаратів та підключення до електричних мереж.

Забороняється відкривати двері електроустановок, проникати за огорожі і бар’єри.

Забороняти будувати житлові, громадські та дачні будинки, влаштовувати будь-які звалища, складати солому, дрова та інші матеріали, розпалювати вогнища.

Забороняється підніматися на опори, а також дерева та будівлі, розташовані поблизу ліній або наближати будь-які предмети, інструмент, пристосування до проводів ліній електропередачі.

При виявленні провислого, обірваного або лежачого на землі проводу, відкритих дверей або несправних огороджень електроустановок, а також будь-якого іншого пошкодженого електрообладнання необхідно негайно повідомити про це ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» за телефоном 0-800-300-074.

Біля місця падіння проводу, для попередження оточуючих про небезпеку, необхідно виставити охорону до прибуття аварійної бригади.

Забороняється наближатися до обірваного проводу на відстань менше 8 метрів.

Систематично попереджайте дітей про загрозу пов’язану з електричним струмом, не дозволяйте їм грати під проводами повітряних ліній, поблизу підстанцій, влазити на опори ліній електропередач, проникати в трансформаторні підстанції, технічні поверхи житлових будинків, де знаходиться електричне обладнання і комунікації.

В цих місцях знаходяться спеціальні застережні знаки про небезпеку ураження електричним струмом.

Нагадуйте дітям, що не можна накидати на проводи проволоку та інші предмети, розбивати ізолятори, відкривати електрощитові, які знаходяться в під’їздах будинків.

Діючі електроустановки – не місця для ігор та розваг!

Не проходьте повз, коли діти порушують зазначені запобіжні заходи!

 

ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання»