Перелік соціальних послуг Сєвєродонецької міської територіальної громади

12-05-2021

Соціальні послуги, які надає Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг):

Догляд вдома;

Соціальна адаптація;

Соціальна профілактика;

Інформування;

Натуральна допомога.

Послуги надаються громадянам похилого віку, особам з інвалідністю та внутрішньо переміщеним особам.

Соціальні послуги надаються за рахунок бюджетних коштів незалежно від доходу особам з інвалідністю I групи та отримувачам соціальних послуг, середньомісячний сукупний дохід яких становить менше двох прожиткових мінімумів для відповідної категорії осіб. З установленням диференційованої плати – отримувачам соціальних послуг, середньомісячний сукупний дохід яких перевищує два прожиткових мінімуми, але не перевищує чотири прожиткові мінімуми для відповідної категорії осіб. За рахунок отримувача соціальних послуг – отримувачам соціальних послуг, середньомісячний сукупний дохід яких перевищує чотири прожиткові мінімуми для відповідної категорії осіб.

Зокрема до послуг, що надаються територіальним центром входять:

– закупівля і доставка продуктів харчування, ліків та інших товарів, косметичне прибирання житла, оплата комунальних платежів, допомога в приготуванні їжі, забезпечення технічними засобами пересування, представництво інтересів;

– Університет третього віку, соціально-фізична реабілітація, клуб відпочинку «Надвечір’я», надання психологічної підтримки;

– інформування з питань соціальних послуг; створення та розповсюдження рекламно-інформаційних матеріалів;

– надання інформації з питань соціального захисту населення, у тому числі переліку соціальних послуг, умов їх отримання, тарифів на платні соціальні послуги;

– надання продуктів харчування, перукарські послуги, дрібний ремонт одягу та постільної білизни.

Адреса: м.Сєвєродонецьк, вул.Новікова 15Б

Телефони для довідок: 4-40-12; 2-77-10; 0662796779

Соціальні послуги, які надає Центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю Сєвєродонецької міської ради:

Соціальна адаптація, до якої входять:

- логопедична діагностика та корекція;

- психолого - педагогічна діагностика та корекція (групова, індивідуальна);

- раннє втручання (послуга для родин що виховують дитину від 0 до 4 років);

- профілактичний оздоровчий масаж;

- лікувальна фізкультура;

- психологічна підтримка батьків;

- консультування;

- музична терапія;

- арт-терапія;

- консультування лікаря – педіатра;

- фізіотерапевтичні процедури;

- екскурсії, святкові заходи, залучення дітей з інвалідністю до заходів місцевих позашкільних закладів (бібліотеки, СДЮК “Юність”).

Соціально-трудова адаптація - творчі майстерні для дітей та батьків.

Послуги надаються дітям з інвалідністю, а також дітям, які мають ризик отримати інвалідність, послуги спрямовані на попередження (запобігання), зменшення або подолання фізичних, психічних розладів, коригування порушень розвитку, навчання основним соціальним та побутовим навичкам, розвиток здібностей, створення передумов для інтеграції в суспільство дітям віком від 0 до 18 років та особам 19-35 років з інтелектуальними порушеннями та їх батькам або законним представникам.

Соціальні послуги надаються за рахунок бюджетних коштів.

Адреса: м.Сєвєродонецьк, вул.Новікова 15Б

Телефони для довідок: 2-90-07; 0666211825

Соціальні послуги, які надає Сєвєродонецький міський центр соціальних служб:

Інформування;

Консультування;

Посередництво;

Представництво інтересів;

Соціальна профілактика;

Соціальний супровід сімей/осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах;

Соціальний супровід сімей, у яких виховуються діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування;

Екстрене (кризове) втручання;

Соціальна адаптація;

Соціальна інтеграція та реінтеграція.

Послуги надаються особам, сім'ям, які перебувають у складних життєвих обставинах, сім'ям, у яких виховуються діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, особам, постраждалим від домашнього насильства, особам, постраждалим від торгівлі людьми, особам, яким завдана шкода пожежею, стихійним лихом, катастрофою, бойовими діями, терористичним актом, збройним конфліктом, тимчасовою окупацією, особам похилого віку, дітям та дорослим з інвалідністю, в тому числі з психічними та поведінковими порушеннями, моторними та комплексними порушеннями, особам, які перебувають або перебували в спеціалізованих або інтернатних закладах, учасникам бойових дій, особам, які відбули покарання у вигляді обмеження або позбавлення волі на певний строк, внутрішньо переміщеним особам, бездомним особам, біженцям, шукачам притулку, національним меншинам.

Соціальні послуги надаються за рахунок бюджетних коштів.

Адреса: м.Сєвєродонецьк, бульвар Дружби народів 32-а

Телефони для довідок: 4-30-97