Загальні відомості про Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

14-06-2016

Сєвєродонецька міська виконавча дирекція Луганського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності знаходиться за адресою: пр. Центральний, 17, 4-й поверх, кімнати 410-414.

Директор – 6-87-96;

головний бухгалтер –  4-25-19;

відділ соціальних виплат та оздоровчих заходів – 6-87-59;

відділ планово-фінансовий – 71-41-60;

приймальня – 6-87-96.

Графік роботи: 9.00 – 18.00.
перерва: 13.00 – 14.00;
вихідні: субота, неділя.

Напрямки діяльності Фонду

Фонд веде діяльність відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням” № 2240-ііі від 18.01.2001 року.

Загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням, передбачає матеріальне забезпечення громадян у зв’язку з втратою заробітної плати (доходу) внаслідок тимчасової втрати працездатності (включаючи догляд за хворою дитиною, дитиною-інвалідом, хворим членом сім’ї), вагітності та пологів, смертю застрахованої особи або членів її сім’ї, а також надання соціальних послуг за рахунок бюджету Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, що формується шляхом сплати страхових внесків суб’єктами господарювання усіх форм власності, власником або уповноваженим ним органом, громадянами, а також за рахунок інших джерел, передбачених цим Законом.

Розмір страхових внесків визначається Законом України “Про Державний бюджет України “.

Санаторно-курортне лікування та оздоровлення за рахунок коштів Фонду

Для забезпечення відновлення здоров’я застрахована особа та члени її сім’ї мають право на отримання санаторно-курортного лікування, оздоровлення в спеціалізованих оздоровчих закладах у межах асигнувань, установлених бюджетом Фонду на зазначені цілі, та в порядку і на умовах, визначених правлінням Фонду.

Надання послуг застрахованим особам, пов’язаних із санаторно-курортним лікуванням, здійснюється за наявності медичних показань. Розподілом путівок займається відділ соціальних виплат та оздоровчих заходів дирекції.

Звітність за коштами Фонду

Звітність за коштами  Фонду щоквартальна, з 1 по 20 число місяця, який слідує за звітним кварталом, форма звітності Ф4-ФСС.