Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України відзначив 15-ту річницю існування

28-08-2015

фонд20 серпня в Сєвєродонецькому міському Палаці культури відбулися урочисті збори з нагоди відзначення у Луганській області 15-ї річниці існування Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України (далі – Фонд). Святкові заходи організовано та проведено управлінням виконавчої дирекції Фонду у Луганській області. На святі були присутні трудові колективи відділень виконавчої дирекції Фонду у Луганській області. Працівники управління та відділень виконавчої дирекції Фонду у Луганській області приймали поздоровлення від керівництва Луганської обласної військово-цивільної адміністрації в особі Ольги Лішик, представників установ та організацій області та міста, громадських організацій області, які співпрацюють з Фондом, творчих колективів міста. Завдяки самовідданій праці та професійному досвіду багатьох працівників управління та відділень виконавчої дирекції Фонду у Луганській області за 2фонд2000-2015 роки були здійсненні організаційні заходи по створенню умов для функціонування системи соціального страхування, успішному виконанню установчих завдань щодо гарантованих страхових виплат постраждалим та членам їх сімей. За високий професіоналізм, успішне виконання трудових обов’язків були відзначені працівники відділення в м. Сєвєродонецьку: подякою від виконавчої дирекції Фонду нагороджена Маргарита Руденко – головний спеціаліст відділу страхових виплат, почесною грамотою від управління виконавчої дирекції Фонду у Луганській області Тетяна Корпан – головний спеціаліст по страховим виплатам. За вагомий особистий внесок по реалізації державного соціального страхування від нещасного випадку на виробництві відзначені подяками управління ветерани системи – Олег Батуров, Тетяна Троценко. За плідну співпрацю відзначено подякою управління Михайла Булєкова – директора ТОВ «Продмашбуд».

В. ЛУК’ЯНЕНКО, в.о. начальника відділення