Графіки перевірок об’єктів фахівцями Сєвєродонецького міськрайонного управління ГУ Держсанепідслужби у Луганській області

Відповідно до ст. 31 Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про державний бюджет України на 2014 рік" перевірки підприємств, установ та організацій, фізичних осіб-підприємців контролюючими органами (крім Державної фіскальної служби України) здійснюються протягом серпня-грудня 2014 року виключно з дозволу Кабінету Міністрів України або за заявою суб’єкта господарювання щодо його перевірки. Таким чином, планові перевірки у вказаний період не проводяться.

Реєстр об'єктів держсанепіднагляду за ступенем ризику від провадження господарської діяльності для санепідблагополуччя населення
15.06.16
Постанова №869