21-06-2016

Керуючись ст.9 Закону України від 11.09.2003 р. №1160 «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Сєвєродонецька міська рада повідомляє, про оприлюднення аналізу регуляторного впливу до проекту регуляторного акту «Про затвердження ставок орендної плати за земельні ділянки на території Сєвєродонецької міської ради», який спрямований на правове регулювання господарських відносин, пов’язаних з використанням землі.

Проект регуляторного акту з буде розміщено на офіційному сайті Сєвєродонецької міської ради, в розділі: Регуляторна політика – Оприлюднення проектів регуляторних актів.