Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

17-05-2017

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта -

рішення Сєвєродонецької міської ради «Про затвердження Положення про порядок списання майна комунальної власності територіальної громади м. Сєвєродонецька, переданого у концесію, а також поліпшеного, створеного, придбаного на виконання умов концесійного договору, яке враховується на балансі концесіонера»

На виконання ст.ст. 9,13,14 Закону України  «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднюється проект рішення Сєвєродонецької міської ради «Про затвердження Положення про порядок списання майна комунальної власності територіальної громади м. Сєвєродонецька, переданого у концесію, а також поліпшеного, створеного, придбаного на виконання умов концесійного договору, яке враховується на балансі концесіонера», розроблений Фондом комунального майна Сєвєродонецької міської ради.

Проект рішення спрямований на визначення чіткого механізму щодо списання комунального майна територіальної громади м. Сєвєродонецька, переданого у концесію з урахуванням особливостей концесійної діяльності та правового режиму майна, що надане у концесію, або поліпшене, створене, придбане на виконання умов концесійного договору, визначеними  концесійним законодавством.

Проект рішення Сєвєродонецької міської ради «Про затвердження Положення про порядок списання майна комунальної власності територіальної громади м. Сєвєродонецька, переданого у концесію, а також поліпшеного, створеного, придбаного на виконання умов концесійного договору, яке враховуєтьсяна балансі концесіонера»  та аналіз регуляторного впливу до проекту рішення буде розміщено 26.05.2017 року в газеті «Сєвєродонецькі Вісті» та на офіційному сайті Сєвєродонецької міської ради за електронною адресою: http://sed-rada.gov.ua в розділі «Регуляторна політика».

Зауваження та пропозиції щодо проекту рішення Сєвєродонецької міської ради приймаються у письмовій формі протягом одного місяця з дня оприлюднення його у засобах масової інформації Сєвєродонецькою міською радою за  адресами:

- Сєвєродонецька міська рада: кімн. 87, бульвар Дружби Народів, 32,  м. Сєвєродонецьк, Луганської обл., 93400, Україна, Тел.: (06452) 4-40-31, 4-03-20.  Факс: (06452) 2-73-41. E-mail: ispolkomatsed-rada [dot] gov [dot] ua.

- Фонд комунального майна Сєвєродонецької міської ради: кімн. 14, бульвар Дружби Народів, 32, м. Сєвєродонецьк, Луганської обл., 93400, Україна, Тел.: (06452) 4-41-15.  Факс: (06452) 2-19-49. E-mail: fkmatsed-rada [dot] gov [dot] ua.