Повідомлення про оприлюднення

18-05-2017

Відповідно до статей 9, 13 ЗУ «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Фонд комунального майна Сєвєродонецької міської ради повідомляє про те, що у номері газети «Сєвєродонецькі вісті» від 26.05.2017р. та на офіційному сайті Сєвєродонецької міської ради http://sed-rada.gov.ua/ буде надруковано проект регуляторного акту – рішення Сєвєродонецької міської ради «Про затвердження Порядку визначення способу відчуження об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Сєвєродонецьк, що передані в оренду юридичним та фізичним особам» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних і юридичних осіб та їх об’єднань.

Головним розробником проекту регуляторного акту є Фонд комунального майна Сєвєродонецької міської ради.

Проект розроблено з метою практичної реалізації ст. 26 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст. 18-2  ЗУ «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)».

Зауваження та пропозиції прошу надсилати за адресою: 93404, м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, каб. 14, Фонд комунального майна Сєвєродонецької міської ради.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення регуляторного акту.