ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ

17-05-2017

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Фонд комунального майна Сєвєродонецької міської ради повідомляє про оприлюднення 26.05.2017 року в газеті Сєвєродонецькі вісті» та в мережі Інтернет за адресою:       http://sed-rada.gov.ua  в розділі Регуляторна політика  - Оприлюднення проектів регуляторних актів проекту регуляторного акту – рішення Сєвєродонецької міської ради «Про затвердження Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна, що є власністю територіальної громади м. Сєвєродонецька Луганської області» (далі – проект) з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

Головним розробником проекту регуляторного акту є Фонд комунального майна Сєвєродонецької міської ради.

Проект розроблено з метою створення єдиного організаційно-економічного механізму справляння плати за оренду майна, що є власністю територіальної громади  м. Сєвєродонецька Луганської області.

Зауваження та пропозиції до проекту просимо надсилати за адресою: 93404,  м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, каб. 14, тел. (06452) 4-41-15, Фонд комунального майна Сєвєродонецької міської ради.

Зауваження та пропозиції до проекту від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань прийматимуться протягом одного місяця з дня оприлюднення регуляторного акту.