ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ

20-12-2016

Відповідно до статей 9, 13 Закон України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Сєвєродонецька міська рада повідомляє про оприлюднення в мережі Інтернет за адресою: http://sed-rada.gov.ua  в розділі: Регуляторна політика - Оприлюднення проектів регуляторних актів проекту регуляторного акту - рішення сесії «Щодо надання пільг по податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2017 рік» (далі - проект) з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних і юридичних осіб, їх об'єднань.

Головним розробником проекту регуляторного акта є фінансове управління Сєвєродонецької міської ради та Департамент економічного розвитку та торгівлі Сєвєродонецької міської ради .

Проект розроблено з метою зниження податкового навантаження на платників податків.

Зауваження та пропозиції до проекту просимо надсилати за адресою: 93404 м.Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, тел. (06452) 4-41-31 фінансове управління міської ради, (06452) 4-30-05; 4-52-95 департамент економічного розвитку та торгівлі.

Зауваження та пропозиції до проекту від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань прийматимуться протягом одного місяця з дня оприлюднення регуляторного акту.