Порядок денний LХІ (позачергової) сесії міської ради VII скликання

03-04-2019

м. Сєвєродонецьк                                                                    05.04.2019р.

1. Про внесення змін до міського бюджету м. Сєвєродонецька на 2019 рік.
    Доповідає: Кузьмінов О.Ю. – перший заступник міського голови
  2. Про затвердження меморандуму EST057/6 про взаєморозуміння щодо надання технічної допомоги, укладеного 07 червня 2018 року між Проектом «Зміцнення громадської довіри», що реалізується Кім онікс Інтернешнл Інк., та Сєвєродонецькою міською радою в рамках Програми UCBI II та звіту про розпорядження майном/Акту передачі № EST057, підписаного на його виконання.
    Доповідає: Ольшанський О.В. – заступник міського голови
  3. Про затвердження Угоди про співробітництво що укладена 15 січня 2018 року між Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ та Сєвєродонецькою міською радою в рамках реалізації проекту «Реформа управління на сході України ІІ».
    Доповідає: Ольшанський О.В. – заступник міського голови
  4. Про втрату чинності рішення Сєвєродонецької міської ради від 30.08.2018 року № 2766 «Про реформування МПК «Редакція міської суспільно-політичної газети «Сєвєродонецькі вісті».
    Доповідає: Ольшанський О.В. – заступник міського голови
  5. Про припинення юридичної особи – міського комунального підприємства «Редакція міської суспільно-політичної газети «Сєвєродонецькі вісті».
    Доповідає: Ольшанський О.В. – заступник міського голови
  6. Про надання дозволу на оренду будівлі Льодового Палацу спорту.
    Доповідає: Ольшанський О.В. – заступник міського голови
  7. Про внесення змін до рішення сорок сьомої сесії Сєвєродонецької міської ради сьомого скликання від 22.05.2018р. № 2618 «Про делегування представників Сєвєродонецької міської ради до складу госпітальної ради Сєвєродонецького госпітального округу».
    Доповідає: Степаненко І.В. – заступник міського голови
  8. Про внесення змін та доповнень до рішення Сєвєродонецької міської ради від 14.03.2019 року № 3512 «Про ліквідацію комунальної установи «Сєвєродонецький методичний центр».
    Доповідає: Степаненко І.В. – заступник міського голови
  9. Про затвердження Програми інформатизації Сєвєродонецької міської ради на 2019 рік.
    Доповідає: Журба Ю.А. – керуючий справами виконкому