Положення про проведення щорічного міського конкурсу на заохочення відзнакою „За благодійництво”

14-04-2016

1. Загальні положення

Стаття 1.1. Щорічний міський конкурс на заохочення відзнакою „За благодійництво” (надалі Конкурс) проводиться з метою  відзначення осіб, які надали значну благодійницьку допомогу (від 200 тис. грн.) міським закладам освіти, культури, охорони здоров’я, спорту, соціального захисту тощо.

Стаття 1.2. У Конкурсі можуть брати участь не тільки особи, які проживають на території міста, а й мешканці інших міст та іноземні громадяни, які надали вищевказану спонсорську допомогу задля процвітання Сєвєродонецька.

Стаття 1.3. Переможцю Конкурсу вручається медаль „За благодійництво” та Почесна грамота виконкому міської ради.

Стаття 1.4. Вручення відзнаки „За благодійництво” здійснюється відповідно до рішення Конкурсної комісії, створеної при виконкомі міської ради, яка визначає переможця.

Стаття 1.5. Заохочення відзнакою „За благодійництво” проводиться щорічно до Новорічного урочистого заходу з нагоди підбиття підсумків року.

2. Порядок визначення переможця Конкурсу

Стаття 2.1. Подання та інші документи, що підтверджують спонсорську допомогу, подаються на розгляд Конкурсної комісії через загальний відділ міської ради протягом року, але не пізніше 20 листопада поточного року.

Стаття 2.2. Обговорення та визначення переможця здійснюється на засіданні Конкурсної комісії. Рішення приймається більшістю голосів її членів шляхом відкритого голосування та затверджується рішенням виконкому міської ради.

3. Порядок нагородження переможця Конкурсу

Стаття 3.1. Церемонія нагородження переможця Конкурсу проводиться щорічно в обстановці широкої гласності під час Новорічних урочистостей за участю керівництва міської ради,  представників її депутатського корпусу, керівників підприємств, установ й організацій, громадськості міста.

Стаття 3.2. Медаль „За благодійництво” та Почесну грамоту виконкому міської ради  вручає Сєвєродонецький міський голова або, за його дорученням, секретар ради чи один із заступників.

Стаття 3.3. Умови і підсумки проведення Конкурсу оприлюднюються у міських засобах масової інформації та на офіційному сайті міської ради.

4. Заключні положення

Стаття 4.1. Робота з акумуляції документів, їх узагальнення, подання на розгляд Конкурсної  комісії, підготовка рішень виконкому, за її висновком, покладається на орга-нізаційний відділ міської ради.

Стаття 4.2. Підготовка урочистостей з нагоди нагородження переможця Конкурсу покладається на організаційний відділ міської ради, який спільно з відділом культури та відділом по роботі із ЗМІ забезпечує проведення заходу.

Стаття 4.3. Дане Положення вступає в силу з моменту його прийняття міською радою.