Ви тут:

Запрошуємо до участі у молодіжному конкурсі Diamond Challenge!

02-11-2018
Категорія: 

За підтримки Міністерства молоді та спорту України, БФ Інститут громадянської освіти та суспільних програм (ICEPP) вже втретє організовує в Україні національний відбір Всесвітнього конкурсу для школярів-старшокласників Diamond Challenge for High School Entrepreneurs., заснованого в Університеті штату Делавер, США.

Мета ]]>Diamond Challenge]]> – надати можливість молодим талантам розвивати свій підприємницький хист, сформувати комплексне розуміння фінансової діяльності та цінності грошових коштів, а також сприяти цілеспрямованій молодіжній підприємницькій діяльності.

До участі в українському етапі конкурсу запрошуються команди (2-4 особи) школярів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл або студентів профільних коледжів/технікумів/училиц до 18 років. В рамках конкурсу, команда може презентувати свій бізнес проект та має шанс позмагатись за приз в 11000 долларів США.

Цей конкурс саме для тебе, якщо:

тобі від 14 до 18 років;

ти учень/ниця 9-11 класів загальноосвітнього закладу або студент/ка профільного коледжу, технікуму/училища тощо;

в тебе є потужна та вмотивована команда, що прагне розвивати проект разом з тобою;

хоча б один з вас говорить англійською на рівні не нижче Intermediate.

Реєстрація команд та подача письмових проектів відкрита до 30 грудня 2018 року за посиланням:]]>http://icepp.org.ua/images/InfoDC2019.pdf.]]> Проект має  бути представлений командою від 2 до 5 осіб, хоча б одна з яких вільно володіє англійською мовою.

З правилами участі та вимогами до підготовки проектних робіт можна ознайомитись та інтернет сторінці ]]>https://icepp.org.ua/proekti-icepp/item/95-diamondchallengeua.html]]>

]]>http://dsmsu.gov.ua/index/ua/material/40668]]>


315