Ви тут:

УВАГА! Відбудеться V Таврійський туристичний конгрес!

Категорія: 
07-05-2018

У період з 18 по 20 травня 2018 року у с. Праві Саги Олешківського району Херсонської області (Кінний клуб "Grand Prix") громадською спілкою "Таврійський туристичний альянс" та громадською організацією "Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад», з метою розвитку внутрішнього і в’їзного туризму, налагодження міжрегіональних партнерських відносин між учасниками туристичного ринку, представлення туристичних можливостей Херсонщини, планується проведення V Таврійського туристичного конгресу.

Програмою заходу передбачаються ділові зустрічі, робота демонстраційних та бізнес-майданчиків, презентаційні заходи, інноваційні атракції в туризмі, тематичні фотовиставки, фестиваль вуличної їжі Spring Fest, експозиції виноробних підприємств Таврії з презентаціями-дегустаціями, а також інформаційний тур по привабливих туристичних об’єктах Херсонщини.

До участі у конгресі запрошуються представники об’єднаних територіальних громад, туристичного бізнесу (туристичні оператори, готельєри, ресторатори), активні громадські діячі та представники громадських організацій, що опікуються питаннями туризму в регіоні для обговорення актуальних питань міжрегіонального співробітництва щодо розвитку туристичної галузі.

У разі зацікавленості, про участь у V Таврійському туристичному конгресі та рекламно-інформаційному турі необхідно повідомити до 10 травня 2018 року представників громадської організації «Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад», а саме:

Павла Ярмія  тел. +38050-3181681;   e-mail: payrmiyatgmail [dot] com   або

Вікторію Кулакову  тел. +38095-9460158.

Програма заходу та заявка на участь додаються.

Департамент економічного розвитку міської ради

226