Увага! Будьте пильні та обережні! Не дайте себе обдурити шахраям!

18-11-2016

З сьогоднішнього дня на території Луганської області поліцейські проводять операцію «Не дамо себе обдурити». Операція пов’язана з тим, що на території області різко збільшилась кількість шахрайств.

Працівники поліції закликають громадян бути пильними та обачними. Не довіряти особам, які намагаються під будь-яким приводом заволодіти вашими коштами.

Пам’ятайте, що на території України НЕ ПРОВОДИТЬСЯ обмін грошових купюр.

При купівлі товару через Інтернет-мережі, ЗДІЙСНЮЙТЕ ОПЛАТУ тільки ПРИ ОТРИМАННІ ТОВАРУ.

Ніколи НЕ ПОВІДОМЛЯЙТЕ по телефону ваші паспортні дані, пін-код, іншу інформацію щодо пластикових платіжних карток.

НЕ ДОВІРЯЙТЕ інформації про те, що ваш родич попав у халепу, і потрібно перерахувати негайно гроші щоб визволити його.

Не зволікаючи, ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО найближчого відділу ПОЛІЦІЇ або телефонуйте «102».

Ваше оперативне повідомлення дозволить правоохоронцям швидко відреагувати і затримати шахраїв.

Відділ комунікації поліції
Луганської області